PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovini

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Esh, Apr 6, 2011.

  1. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Nema jos nista, nije neka velika suma, ali bi bilo steta da propadne. Valjda ce leci sutra ili u ponedjeljak.
     
  2. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Meni obicno prebaci na karticu između 4. i 7. dana u mjesecu. Nisam nikad duze od 7 dana cekao.
     
  3. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Nije u petak leglo, viditi cu sutra, status na paypalu pise completed, valjda ce sutra/prekosutra, jer to je taman 7 dana.
     
  4. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Meni je obicno od 2. - 4., sad je leglo 5. u toku dana :)
     
  5. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    I ja sam 5. u ovom mjesecu tek provjerio i srecom lova legla :D
     
  6. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Leglo je konacno.

    Mozda je do banke, koje su kod vas banke?
     
  7. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Upravu si, moze bit da ovisi o banci koliko traje cekanja. U mene je Intesa Sanpaolo.
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Kod mene Raiffeisen.
     
  9. josip122

    josip122 Novi član

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Da li je itko u BiH uspio namjestiti da moze koristiti donate butonn na paypalu?
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Ne kontam te bas, neki sam dan donirao 1 USD, ali je bilo na ebayu opcija.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Misli na to da tebi doniraju (sto ja nisam uspio napraviti jer nije nudilo tu opciju prije par mjeseci kada sam nesto namjestao). Solucija je da neko kome vjerujes odobri da radis preko njega, on ti kasnije posalje pare putem PayPal-a na tvoj racun.

    Mozda se sta promijenilo u medjuvremenu.
     
  12. josip122

    josip122 Novi član

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Upravo tako, neda mogucnost da se kod nas kreira donate button. Nije mi jasno samo zbog cega, njima kad pises oni kazu da je sve u redu i da se moze kreirati.
     
  13. donjapa

    donjapa Overclocker

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Pokusaj uzeti kod od dugmeta i zamijeniti mail u kodu, mada ni to prije nije moglo ali vrijedi pokusati.
     
  14. kio

    kio Komšija

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Ljudi jeste li vi probali 2 step verification tj PayPal Security Key. Dvostruka zastita kao na gmail, fb i ostalih. Opciju Key ne mogu naci, probao sam xD
     
  15. heroic

    heroic Komšija

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Jedno pitanje, ja imam $500 daily withdraw limit na svom Paypalu, je li se taj limit odnosi i ako Paypal sam uradi withdraw na kraju mjeseca ili ne?

    Samo sam linkao Raiffeisen Visa karticu na Paypal, placao, nista nisam primao.

    Ako limit vazi i za taj monthly withdraw, mogu li iskljuciti to pa da pare stoje na PP?
     
  16. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Ne odnosi se taj limit na to, mislim da je taj limit 10k mjesecno, i koliko god ispod tog "velikog" limita imas, povuci ce ti na karticu.

    Sto se tice withdrawala, ne ukljucuju ga automatski (barem nisu skoro), ali ako imas pare na stanju mjesec ili vise, onda neces moci primati uplate. Meni se jednom desila situacija, promijenila se kartica i nije se autowithdrawal uradio, i tako dva mjeseca. I onda mi je neko trebao nesto poslati, pa su me kontaktirali iz PayPala, rekli da ne mogu primati jer imam na stanju tu para koje moram povuci da bi mogao nastaviti primati, radi zakona u drzavi. Tako rekose :)
     
  17. heroic

    heroic Komšija

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Cek jel ima auto withdrawal ili nema?

    Meni nije problem da moram potrositi sa Paypala, kupim nesto u USA i rjesen problem :D Mada je i ovaj limit vise nego dovoljan.
     
  18. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Ima auto withdrawal, ali nije automatski uključena ta opcija, moraš tražiti od njih da ti to uključe.

    Što se tiče trošenja, isto tako ne možeš ni trošiti to što ti je u balance, mora ti prvo leći na karticu, pa tek onda možeš zapravo iskoristiti te pare.
     
  19. heroic

    heroic Komšija

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    Ne mozes trositi balance sa Paypala? Znaci ako mi neko posalje pare, ja ih prvo moram skinuti na karticu, pa onda opet na Paypal da nesto kupim i tako platim onaj fee dvaput?
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: PayPal primanje novca i za korisnike u Bosni i Hercegovi

    I mene je to zanimalo, sad sam saznao a nisam ni morao pitati. :)