PC gaming is not dead

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Dog_Father, Aug 26, 2011.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne znam šta je specijalno sa ovim, gledajući ovaj video isto kao da najavljuju nešta super revolucionarno a mislim da Alienware ima i bolje laptope u ponudi.
     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

    Specialno je i to da Razer izlazi na notebook tržište.
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Specijalno je to sto je svaki Alienware barem duplo deblji i znatno tezi, a i ovo sto Pasha kaze. Npr MX17 ima debljinu od 4,5cm i masu 4,5kg.
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Da, medjutim evo sad sam gledao neke laptope od Alienwarea, imaju veći display i sigurno su jači od ovog Razorovog. Teško će neko pasti na ovu kartu "ultra" mobilnosti kada uzima laptop za gaming. BTW, nema šanse da GeForce GT 555M pristojno vrti BF3 na max detaljima što se očekuje za ovu cijenu od gotovo 3000$.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Osim mase, pogledajte na dodatak desno od tastature :)
     
  7. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Preskupo, nista osim toga dodatnog displeja nije "zanimljivo".

    Taj procesor je "samo" dual-core a GT 555M nije high-end, brdo je laptopa na trzistu sa istim ili boljim specifikacijama za gotovo duplo manje para.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jedino display je zanimljiv. Sve ostalo je vec vidjeno. Ima i Asus gaming laptopa sa slicnim komponentama, koji takodjer nisu nista glomazniji od obicnih laptopa. Dual-core procesor i graficka kartica poput ove nisu nikakva mudrost, i naravno da im ne treba strasno debelo kuciste.