PES5 problem

Discussion in 'Igre i konzole' started by Free_web, Apr 15, 2006.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja mislim da ti kompjuter nije sportski tip. Mozda vise voli pucacine. :mrgreen: :mrgreen:


    Driver cleaner skini i ocisti sve drivere. I od ploce i od graficke. I instaliraj ponovo. Prvo ploca pa onda graficka. Ako ni to ne uspije, probaj sa reinstalacijom OS-a.
     
  2. Free_web

    Free_web Novi član

    Igra nije na CD-u nego na DVD-u i kad se instalira onda vise ne treba DVD. Pokrece se sa hard diska.

    Kad mi je pocelo da zeza sa ovom grafickom koristio sam Drive cleaner i ocistio sve i opet nanovo instaliro al opet zeza. :cry: Probo sam i sa reinstalacio OS-a al nista. :x Imali neko jos neki preijedlog. Poceo sam da gubim nedu da cu ovo ikad napravit. :cry:

    EDIT: Sad sam se sjetio mislim da sam dok mi je bila ATI Radeon 9200 moram da instalirm neku zakrpu za procesor al sam zaboravio koju. Odo potrazit.
     
  3. Chem

    Chem Komšija

    ako ti treba cd ja cu ti posuditi samo posalji pm i ja cu ti rado donijeti
    mislim ako si u SARAJEVU :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  4. Ace_

    Ace_ Aktivista

    fakat cudno, meni na 9200 ide u 1024x768 medium u 60fps-a
    nesto je do igre a ne do drivera, probaj mijenjati rezoluciju u vecu, gasiti neke opcije, mozda upali
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Probaj staviti 16bitne boje. Meni je tako GTA:SA nenormalno stekao na svim mogucim kombinacijama, ali kad sam stavio 16 bitne boje, mogao sam skoro sve detalje :S
     
  6. Free_web

    Free_web Novi član

    Probo sam stavit 16bit boje al opet zeza. :cry: Ne mogu da vjerujem da mi je radil abolje 9200 od ove. A nevjerujem da je do DVD-a jer sam i prijatelju davo i on je instaliro poslije mene i opet mu radi dobro.
     
  7. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    e momak lijpo ti formatiraj i sve ponovo to je nesto neobjansjivo :arrow:
     
  8. Free_web

    Free_web Novi član

    Nemoras mi vjerovat al i to sam probo. Prije je to bas pomagalo, ali vise sa ovom grafickom ni to ne pomaze. Izgleda da cu ja ovu graficku batalit i kupit nes bolje.