PIK legende

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Decerto, Dec 31, 2015.

  1. Decerto

    Decerto Komšija

  2. Tensai

    Tensai Komšija

  3. Decerto

    Decerto Komšija

    Haha,dobar :lol: :lol:
     
  4. Decerto

    Decerto Komšija

  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja 6950 prije 2 godine prodo jedva za 180KM :D, a gledam cijene im i sad iste.
     
  6. Decerto

    Decerto Komšija

    Ma kod nas cijene nikad ne padaju.Ja kupio 8800GTS prije skoro 6 godina,platio 90 KM,evo gledam cijene i dan danas se krecu od 70-100 KM za 8800 seriju. Znaci karta stara 10 godina kod nas se prodaje kao "gaming" graficka :lol: :lol:

    [​IMG]

    Znam da se neki ljudi ne razumiju toliko u racunarske komponente al brate nije tesko pogledat po piku i stavit adekvatnu cijenu.Ovaj lupi 200 KM za 4870 i onda se jos ljuti sto mu onaj u komentarima napisao da ne vrijedi ni 50 km :lol: :lol:
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    "Igrice su znači ko iz radnje testirane i prebačene na CD odnosno DVD..."
     
  8. efo

    efo Komšija

    Evo dodao sam mu i ja komentar, ovakve treba prcati dok ne skontaju
     
  9. zhady100

    zhady100 Aktivista

    "Drug zadnja?"

    Odgovor: "Nisam ti ja vozač autobusa"
     
  10. Tensai

    Tensai Komšija

  11. Decerto

    Decerto Komšija

    the fuck je mobilska kartica :roll:
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

  13. Decerto

    Decerto Komšija

    wat :shock:

    [​IMG]
     
  14. Decerto

    Decerto Komšija

    Neke od najboljih stvari sa njihovog profila :

    * Graficka ati redion hd5450-8 gb memorije
    * razvaljen cd-rom,fali poklopac = stanje,kao novo.
    * ide kablovi = kablovi su orginalni cak je jedan i asus marke
    * Kabal neznam za sta je
    * Radim i intaliranje itema,aplikacija,igrica(Gta 3,minecraft itd),Preporuke gdje najbolje instalirati igrice i programe,Igrice sa modovima,savjeti ,Sačuvanje slika,Podataka,Kada mi odradimo nas posao vas Mobitel,Tablet se oporavio.
    * Jako povoljno i korisno instaliranje i antivirusa da vam ne stopa mobitel to je besplatno ali ako bude te radili kod mene play store neradim samo iphone ipod itd a sve ostale radim i instaliram neke igrice
    * Racunarske usluge Su: skidanje muzike na USB,prebacivanje slika Sa Hard disks na USB...


    Itd,itd.. :lol: :lol:
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Jako pravo
     
  16. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    " Graficka je kod mene nekih 2 mjeseca,prodao sam

    sve djelove pca,ostala je ova graficka imao sam r9 270x i graficka je stvarno surova snaga za te pare,a nije nista posebno naspram ove,gt9800 1gb igrice koje sam testirao na gt -sa ovom konfiguracijom----

    dual core g860,8gb ram ddr 3,1605x1050 far cry 3 very high min 25,avg 36,max 50 fps

    mafia 2 max,bf3 high min 22,avg 35,max 78,league of legends 280 fps,cs go 160 fps max,

    Sve zavisi do vaseg procesora uz bolji procesor kao Neki i3, sve ce ici glatko i mogu reci da ova gt ima priblizne preformanse r9 270x jer sta ja znam nvidia ima bolju podrsku za igrice kako sam primjetio,mozda je smjesno ali tako je,graficka je kao na slikam,do nedavno je stavljena pasta na graficki procesor tako da se manje grije a ima i mogucnost da se overklokuje sto posto 10% performansi gore nista mogu reci da za ovak ostaru graficku jos se drzi,trenutno ne mogu da je slikam graficka je kao na slikama,na pitanja moze li 70,50, moze li cilim i 20 km motorka stilovka,atv tomos to me ne zanima samo keš."
     
  18. Decerto

    Decerto Komšija

    Pa jebote ovo ko u nadrealistima..."grafa se overklokuje sto posto 10%" >.< ,al e,najbolji dio "ova gt ima priblizne preformanse r9 270x jer sta ja znam nvidia ima bolju podrsku za igrice kako sam primjetio,mozda je smjesno ali tako je" pa saljite ovog coeka neka radi za NASU,njegovo znanje o hardwareu je sto posto 10%.
     
  19. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ne znam kako neki ljudi mogu biti ovako nepismeni.
     
  20. Tensai

    Tensai Komšija

    Sama činjenica da pretraga za "konpjuter" izbacije 7 rezultata govori mnogo o našem našem narodu. Nije ni čudo što smo toliko zaostali.