Pioneer predstavlja Modern High Fidelity

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Jan 7, 2009.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    znači svi smo se složili i može lock :D :D

    ma ja sam nekako stvarno zadovoljan sa 5500 kao tu-i-tamo razonodu, stvarno ne doživljavam ht tako ozbiljno pa sam zato tako malo kritičniji.
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    Ma 5500 su zvjer od zvuka pogotovo za stanove, nece ti zvucnici biti prevazidjeni jos dugo dugo.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    znam... i baš jučer razmišljao, ne do bog da krepaju, tražit ću dijelove od logitecha (dijelom što sam ih postavljao 2 dana i pol sobe je podređeno njima).

    kad će doći stereo, onda će doći dedicated stereo, a do tad... evo sad mi black metallice svira ko kombajn kroz glavu dok surfam sa strane :D
     
  4. Nani

    Nani Komšija

    Sutra je CES koji ce pokazati kako to sve izgleda a jedva cekam da vidim Panasonicovu i Sony-jevu novu 3D seriju telki! Kakav ce to tek shit bit, Modern High Fidelity je mila majka za to!
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    samo ti to nama polinkaj da ne moram sad ja još i surfat :D :D
     
  6. Nani

    Nani Komšija

  7. JVC

    JVC Overclocker

    Jesi li mozda probao Black metalicu ali DTS Audio CD.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    a-a... jedino što imam od tih "jačih" medija je dark side of the moon (sacd) i brother in arms (sacd)... definitivno zvučno najkvalitetniji mediji koje posjedujem, i na sacd i na cd layeru.
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Nemam ja sacd nego sa torenta skinuo 50 DTS audio cd-ova koje slusam preko recivera i vecina radi fantasticno, zvucno najbolje svira grupa Spyro Gyra za koju sam tek sad cuo ali sviraju fenomenalno.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    nisam čuo... ja se držim svog dream theatera ;)