PiP: AM2 MBO Abit Fatal1ty AN932X

Discussion in 'Računari i komponente' started by Strik3r, Feb 11, 2008.

  1. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Prodajem maticnu Abit Fatal1ty AN932X
    Nvidia® NF 590 SLI
    2GHz HT
    Dual DDR2 800
    NVIDIA SLI® Tech.
    NV SATA 3G RAID
    Dual NV GbE
    IEEE1394
    7.1 CH High Definition AudioMAX riser card (zero latency & noise)
    RoHS Compliancy
    OTES™ GT

    http://www.abit.com.tw/page/en/motherbo ... 0AN9%2032X

    Ploca pod garancijom, moze biti ostvarena u Plusu, iako je kupljena u drugoj, njima partnerskoj firmi.
    Radi savrseno, na pocetku je sa njom bio problem sa zvukom (bio je thread na ovom forumu), novi BIOS je sve probleme rijesio. Od tada ni jednom nije bilo plavih ekrana smrti, niti je kad zamrznula, a vecina komponenti je svo vrijeme bila malo undervolt, tako da nije bilo opterecenja.

    Prodajem je iz tri razloga:

    1. Hocu da sastavim besuman sistem, vjerovatno sa vodenim hladjenjem, a na ploci se nalaze dva ventilatora (od OTES-a)
    koja ce onda jedina praviti buku (nisu preglasni, ali su dovoljni da me zivciraju). Odmah da navedem i jedini drawback ploce.
    2. Mislim da je pravo vrijeme da zamijenim ovu, za plocu sa AM2+ podrskom, dok ova koju sad imam nije pala puno ispod pocetne vrijednosti
    3. Svidjaju mi se perverzijice na CROSSHAIR, a bas imam neke love :)

    Trenutno je na ploci Athlon X2 6000+, 4 GB DDR2 800MHz RAM-a, 8800GTS, 3 HDD (2 od toga su SATA u RAID-u), napojna 600Watt, Vista Ultimate x64 i sve radi k'o doksica. Znaci, jos neko vrijeme ce biti smontirana ova ploca na sistemu, tako da, ko zeli, moze doci kod mene da isproba, vrti testove, itd, itd.

    Eto, izvin'te sto napisah ep, sad molim procjenu i ponude. Ne trazim nista iznad realne vrijednosti. U obzir dolazi da dam jos neku od komponenti uz plocu, ako bude presudno za prodaju. Naravno, uz odgovarajuce povecanje cijena. Sve su komponente jos dugo pod garancijom.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tesko je procijenit takvu pr0 gaymer plocu. Koliko god da napisem, tebi ce biti malo. IMHO jedno 170KM.
     
  3. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Hehehe, pr0 gaymer. 170? Puaj. Hajde, valjda ce se neko smilovati pa dati bar 2 glave usput. Tu ne bih toliko zaplakao, kao na 170. Hajd, narode, navali :)
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ako dobijes vise od 150 na ovom forumu za tu plocu ja skinem gace na Titovoj i oprzim guzove na vjecnoj vatri.
     
  5. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Slikovito..

    Edit. Prodat cu je za 151 marku, a ti onda ides sa mnom do vjecne vatre.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Evo raja jeftino polca :lol:
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hajmo raja da sakupimo 151 KM samo da sulu oprzi guzicu evo ja prilazem 10KM
     
  8. GW

    GW Moderator

    Evo ja prilažem 20 km. Pošto ga mrzi 95% foruma, skupit ćemo. :D
     
  9. Toka

    Toka Aktivista

    Dam i ja 10,haha :D
     
  10. Esh

    Esh HWB

    nije ovo los deal, uz priloge s foruma, mozes kupit plocu za stoju :)