PiP: iPhone 4

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by JaLa, Dec 26, 2010.

  1. JaLa

    JaLa Komšija

    pozdrav raja,

    moguce je da cu imati iPhone 4, nov, ne koristen sa opremom. Memorija mislim da je 32, ako nije onda je 16 :D

    Kakve su cijene za prodaje, ne morate mi one ne ozbiljne cijene sa Carsije...
    Ide li prodaja istog uopste ?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    mislim da je 1.600 bio nedavno kod onog Adija koji vrsi flashovanje / popravke Apple dzidza. Pa se ravnaj tako nekako
     
  3. JaLa

    JaLa Komšija

    ma ima i jeftiniji po oglasu. Eto nek jos neko da procjenu i naravno, moze li se prodati ovaj telefon za tolike pare.
    Znam da raja nema para u kesu... Stavi mobitel od 60 KM u oglas, dobijes ponude kastofona, cdova, dvdova, monitora svega, i + 15 KM :)
     
  4. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jaran juce kupio/stigao mu sa ebaya iz Engleske, nov u kutiji, 32G, placen cca 1300KM, svi troskovi, pa izvoli.

    Meni, da prostish, sranje taj telefon, nebi dao dvije stoje za njeg. :smt003 Ne znam sta narod osim prestiza vidi u Iphoneu? Mozel me neko uputit?
     
  5. JaLa

    JaLa Komšija

    mene privlaci jedino dizajn. Sada imam 3G, sve ok, od aplikacija pa cak do kamere koja je 2mpx, ali mi je 4G puno ljepsi. Al Bgm ne vrijedi tolikih novaca :D
     
  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni je to isto ko i ona igračka LG Cookie :)
     
  7. JaLa

    JaLa Komšija

    onaj LG Cookie mi nemoj spominjati...

    Odosmo Off...

    Znaci procjena iPhone 4 i ide li prodaja za pare kod nas ?
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Nisi napisao kako je otkljucan. U EU gdje se prodaje kao otkljucan, u ponudi je za 500 i 600 eura, modeli 16 i 32 GB, pa se ravnaj po tome.
     
  9. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Ako je 32GB moja procjena bi bila 1300 KM, 16GB 1150 KM, tako bi se mozda mogao i prodati. Za 750-800KM ima odlicnih telefona koji bi bili i bolji izbor od iPhone 4G, ali necemo u offtopic ;)
     
  10. JaLa

    JaLa Komšija

    OK, hvala na procjenama, javim se ako bude prodaja.