pitanje za firefox....

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by corto, May 22, 2009.

  1. corto

    corto Novi član

    na laptopu mi je vista 64 home i spojen je preko routera,....sad je problem sto nece da mi radi firefox na njemu, a ni messinger ne radi niti se moze instalirati....je li do viste ili sta...
     
  2. GW

    GW Moderator

  3. corto

    corto Novi član

    ma nije to, skino sam i ja firefox za 64bt vistu ali ne radi pise kad ga instaliram....Failed to Connect....
    a sa messingerom mi isto kad treba da se instalira couldn t set up the instaler...check to be sure you are connect to internet..... do cega je ovo
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Da li su uopšte instalirani driveri za mrežnu karticu i da li si pokušao pingati neke stranice?
     
  5. GW

    GW Moderator

    U prevodu, da li ti internet radi. :)
     
  6. corto

    corto Novi član

    normalno da mi radi pa nisam toliko retardiran,internet radi normalno....povezan je preko routera sa pc-em, ima li to kakve veze.... skinam firefox, instaliram i ne radi....vec sam napisao sta se desava..... :mrgreen:
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Rooter ili router?
     
  8. corto

    corto Novi član

    evo ispravljeno samo za tebe.
     
  9. kAcA

    kAcA Aktivista

    A kako znas da ti internet radi, Internet Explorer otvara stranice ili?
     
  10. corto

    corto Novi član

    a lika.....reko mi mali zeleni patuljak, rekao sam da radi normalno internet....i da Internet Explorer otvara stranice
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Koristis neki firewall?
     
  12. GW

    GW Moderator

    Ako hoćeš bolji odgovor, morat ćeš precizno napisati šta ne valja i zašto, navesti neke bitne detalje i općenito pomoći nama da pomognemo tebi. Postovi u haj-huj stilu ti neće pomoći. Mi zapravo nemamo kristalne kugle ovdje. :)
     
  13. Pasha

    Pasha Komšija

    Jesi probao kao admin?
     
  14. corto

    corto Novi član

    sve sam rekao.... internet mi radi i preko explorera sve otvaram, ali mi firefox ni messinger nece, pise da nema konekcije....nemam nikakav firewall i preko routera je spojen sa pc-em...
     
  15. Moncho

    Moncho Komšija

    de provjeri da nekim cudom nisu tu odabrane proxy postavke i oba ta programa.
     
  16. corto

    corto Novi član