PlayStation Vita

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Jan 27, 2011.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Bice u EU 199€, ali se po toj cijeni mogao kupiti i za praznike prije 2-3 mjeseca.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ovo bi sad trebalo biti sluzbeno. Mada sam i ja uzeo za 195€ prije dva mjeseca i to 3G model.
     
  4. somer

    somer Aktivista

    igra li ko išta na Viti? :) ja rokan FIFA 13 i Killzone Mercenary najviše, pa ako ko hoće neka me doda: SOM3ROiD
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Igram ja svasta, ali single player. Tearaway je odlican btw.
     
  6. somer

    somer Aktivista

    Tearaway je super! Baš simpatična igra. Odigrao sam demo, i ostao sam baš ugodno iznenađen. :)
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ima li neko vitu trenutno? Isplati li se kupiti?

    Konzola je kak vidim nenormalno dobra, volim handheld, al vidim da su svi digli ruke od nje, osim indie developera..
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za cijenu jedne Vite sa velikom memory karticom bolje kupiti PlayStation TV mikro-konzolu i polovan Nintendo 2DS.
     
  9. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma može se naći po 150km modeli sa 16gb karticom ali bez igrica..

    Igre su stvarno problem za naći kod nas, na piku nema ništa. Vrte se jedne te iste igre po visokim cijenama.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Gotovo sve Vite na pik-u su u krš stanju. A što se tiče igara, gusari mogu poslužiti dok polako praviš kolekciju originala ili jednostavno kupuješ digitalno.
     
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Hvala Neo, pogledat ću može li se šta fino ugrabiti pa javim.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moja preporuka je da ideš na Slim model jer OLED ekran u prvom modelu nije baš čemu a ergonomija mu je dosta lošija.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zar nije prvi model beton a kasnije uvalili više plastike i lošiji ekran?

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I prvi je plastični, nema nekih "premium" materijala. Iako su batalili OLED na Slim-u meni je bolji model.
     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma iskreno najviše mi se uzima radi ovog PS Remote, da igram ps4 igre na viti..
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    A sta je sa onim adapterima, sto koverutuju obicne MicroSD kartice u ove kartice za Vitu? 10 KM u Targetu bile cine mi se.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To postoji za PSP, nema za Vitu. Ja sam još davno uzeo 64GB karticu za Vitu i samo je "šaltao" između Vite i PSTV.
     
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Neo, da li se po tebi isplati kupiti VITA? Najviše me interesuje PS REMOTE.
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    RemotePlay je dobar "feature" ali konkretno zbog toga se ne isplati jer imaš i Android aplikaciju za to ja mislim.
    Ako nađeš Slim u mint stanju sa karticom od barem 8GB za 150km ili manje isplati se.
     
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    iOS kod mene. Ma kakvi, SLIM jedan bio na pik-u i to skupo nešto baš. Sve FAT modeli, po toj cijeni sa 4gb karticom.. loša ponuda.