PlayStation Vita

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dog_Father, Jan 27, 2011.

  1. Adi Zeljkovic

    Adi Zeljkovic Aktivista

    Cek a zar oni nisu objavili da se igre sa PS3 mogu igrati na viti ?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Rade PS3 igre, ali kada koristis RemotePlay. Nisi valjda mislio da ces moci igrati PS3 igre samo onako: skines s PSN-a i igras?
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma Vita će bit propast. Kako god okreneš 3DS se bolje prodaje, a opet evo da ja uzimam uzeo bih Nintendo. Kome trebaju PS3 portovi koji lošije izgledaju? Opet na mobitelu ima odličnih igara za ubit poa sata dok čekaš za šta je takvo igranje i namjenjeno, a ne da sjedneš kući i prelaziš neku igru tri sata.
     
  4. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    samo nek Vita pojeftini, nije ni 3ds tako dobro prodavao dok mu nisu spustili cijenu
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    LOL za Sony
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Fail je uzeti bilo koju konzolu na launchu.



    Izgleda isto kao na velikim konzolama + touch fazoni koji se naravno mogu iskljuciti, mada sutanje putem dodira na rear touch panel izgleda skroz interesantno.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. Juka

    Juka Komšija

    Jucer sam malo cackao, nisam imao prilike ista igrati jer nije nikakvih demonstracija bilo!!! Evo par slika, dimenzije su po meni taman, i ekstra su uradjene gljivice a sama konzola djeluje dobro kvalitetna!!!
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mozes li se konektovati na PSN i skinuti neke demoe?
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    Konektovao se jesam ali bez acc-a. pa mozda iz tog razloga nisam nista nasao, svega sam se 15min dirao sa njom, pa nisam bas detaljno uspio da razgledam, a vec se prodao! Pa cu gledat naredni da malo iscackam!
     
  11. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Prijatelj je kupio i uspio je skinuti neke demoe sa PSN-a bez ikakvih problema. A i ja budem sutra/prekosutra :D
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Meni stize iz USA sa 32GB karticom (ne planiram kupovati retail igre tako da ce se dugorocno isplatiti), ali moracu sacekati jos jedno mjesec dana dok ne stigne.
     
  13. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Koliko si platio 32GB karticu? Ja sam naručio 16GB (100KM), biće mi dovoljno za neko vrijeme, nadam se dok ne pojeftine i/ili ne izbace one sa većim kapacitetom po nekim normalnijim cijenama.
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Preko koga si na kraju narucio?:)
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    280€ ukupno za WiFi model + 32GB karticu + originalnu futrolu. U Evropi svakako 32GB kartica nije ni pustena u prodaju. Dogodine ce nadam se pustiti i 64GB.
     
  16. Beeblebrox

    Beeblebrox Aktivista

    Preko prijateljice iz Zagreba, a iz ZG do Sa stiže klasičnim putem "znam čovjeka koji zna čovjeka", cura od jaranovog jarana stiže sutra ovamo :D
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vjerujem da su i cijene adekvatne kod nas i u okolini. :)
     
  18. baiketh

    baiketh Novi član

    Evo cijena u ZG.
    http://www.ekupi.hr/Sony-PS-Vitanbsp;na ... 99947.aspx

    Pitao sam na ekupi.ba i rekli su da im dolazi u srijedu ili četvrtak. Još ne znaju cijenu za BiH, ali vjerojatno će biti ista samo pretvoreno u KM naravno :)
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znaci ravno $350 za bazni model bez ikakvih dodataka. :lol:
     
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Koliko GB su igre otprilike? I kad kupis igru sa PSN, mozes uvijek download kao sa Steam?