Pocetak kraja: Norveska-BIH

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Stormbringer, Mar 24, 2007.

  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Uvijek, uvijek bude barem jedna senzacija. A inače bio sam siguran u sve ovo.

    :smt011 :smt013 :smt093 :smt092

    [​IMG]
     
  2. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    [​IMG]

    Ovo nije humano.. Berberović golman, Sliskovic trener... a Zeba(nije okusio travnjaka) poceo u prvih 11 :)
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    a staces dobro je da nam i naziv drzave znaju koliko smo vazni :evil:
    samo da ovi iz saveza odu i da nam dodju ljudi koji si bili dio naseg fudbala i koji nesto znaju sem pranja novca.momcima svaka cast na igri.a ko kaze da svi dodju normalno navjat a mi divljat :roll: pa pogledajte engleze i hrvate sta su radili,pa srbe :roll:
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Pa ljudi moji kako jos ne shvatate da je ovo ovdje Balkan. Da je uvijek bilo i biti ce primitivaca. A sto je najgore ti primitivci su nam na celu svih mogucih organizacija, organa vlasi itd itd.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    *ebo vas Avaz i suplja, mislite da ce nesta biti ako uprava ode, pa ne igra Pusina ili onaj Usanovic, otvorite oci.
     
  6. FeyzA

    FeyzA Aktivista

  7. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    60 MB težak file, a limit pređen... :roll:

    Drago mi je sto smo pobijedili...ja rekoh izgubicemo najmanje 3:0, i to Riise dao hattrick -.-
     
  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista


    Ja pao na eng. za 100 km, ko bi reko da ce igrati 0-0 :( :(
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Izraelu je proslogodisnji poraz od Hrvatske bio prvi poraz na domacem terenu u zadnjih 10-ak godina. Tako da je nula protiv Engleske bila vise nego ocigledna. ;)
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    E repka nam je toliko bitna na europskoj i svjetskoj sceni da imam cak dva igraca u pes 6
    :D
     
  11. TopniK

    TopniK Komšija

    Uvijek je najdraže omalovažavati svoje, jel tak.

    Do utakmice BiH - Danska (Euro 2004) niko ništa nije prigovarao, ali poslije poraza tj. nerješenog rezultata da ne spominjem. Za BiH sve najgore.
    Do utakmice SICG - BiH (WC 2008) niko ništa nije prigovarao i svi su bili uz BiH ali poslije poraza opet ista stvar.

    To ima samo kod nas. Kada ide mi smo uz repku a kada ne, pljuljemo po njima maksimalno kao primitivni vandali.

    Doduše ove godine katastrofalnim početkom je i opravdano ali ljudi, koliko je jačih reprezentacija od naše pa se ne uspiju kvalifikovati pa opet njihovi navijači ne bojkotiju i ne pljuju ih kao mi.

    Nije sada da ja branim savez. To jesu lopovi i treba ih smijeniti i ja podržavam sve ove pokrete protiv NSBiH, ali opet, ali nevezano za njih reprezentacija BiH nije zaslužila da je ovako pljuljemo kada god nas ne obraduju. Pravi navijači kao oni evropski su uz svoju zemlju kada ide ali i kada ne ide.

    Pa nije se ni jedna Norveška, jedna Belgija itd. (da ne nabrajam sada) kvalifikovala na Svjetsko 2010.

    A šta bi sada trebali navijači Norveške? Pa jučer je Norveška čijih 80% igrača igra u Ligi petice izgubila na svom stadionu od jedne Bosne koja je došla sa novom mladom i neuigranom ekipom. Norvežanima su sinoć praktično kvalifikacije završene. Šta bi sada oni trebali? Linčovati ekipu iz njihovog NS.
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    Sudac Mike Riley je legenda. Dig'o co'ek šorc do srca. Karikatura prava ... :mrgreen: Nemam sliku sa sinocnje utakmice, ali i ove to docaravaju malo. :D

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ali voli gamsta pedersena u tome je belaj, trebao mu je dati crveni 3 puta a nije ga dao nikako
     
  14. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Ni zuti,cak. Prvo onaj lakat Gusi , zatim par ostrijih startova nad Muslimovicem, desni bok .. Ne znam sto ga gotivi, mozda je nes' uzajamno :D
     
  15. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Veceras u 21:45 snimak na EuroSport-u. To prvo vidjoh u sedmicnom pregledu TV programa,koji izlazi petkom, sto znaci planirali su prije, a ne nakon utakmice, opa. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Ko ce ga znat kakva su orgijanja posliije Blackburn-ovih tekmi koje sudi Riley. :smt003
     
  17. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    gamst - gangsta :D .. prave gang bang u lokalnom pub-u named "Riley" :mrgreen: