Pocetak kraja: Norveska-BIH

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Stormbringer, Mar 24, 2007.

  1. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Svaka cast ovim ljudima koji su napravili bakljadu. Daj Boze da nam zabrane 10 godina da igdje nastupamo. Nadam se da ce se sad ona bagra iz NSBIH zapitati sta i kako dalje.
     
  2. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Upravu si.. sve lopvi u savezu... al' e'o vodimo 0-1 :mrgreen:
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    8) 8) 8) zvjezdaaaan 8) 8) 8)
     
  4. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Ev i ja gledam na livescore nemam OBN. A tako se znaci postuje dan bez PC-a :mrgreen:
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    I 2:0 :mrgreen:
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Zar ne bojkotujemo repku? Nemoj da nas jedna pobjeda ponese.
     
  7. vnm_

    vnm_ Komšija

    moj bojkot ukljucuje ne posjecavanje domacih utakmica, i pljuvanje ako izgube...zasad sam ispostovao :)
     
  8. J4SK0

    J4SK0 Novi član

    Ma napad je odlican...samo oni u odbrani su prava kriza...onaj Carew ih sve pobi
     
  9. Samir_Masinac

    Samir_Masinac Aktivista

    Dobro je. Malo mi je krivo 6 KM i drzavna televizija ne prenosi, al pobjeda to balansira. :mrgreen:
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    One kretene sto su bacali baklje u teren treba namlatit dobro. Zdusilo vani, nakupilo se para i sad sole pamet. Ako bojkotuju, nek bojkotuju ko ih jebe! Nek' ne dolaze na tekme i zdra'o. Boli nas qratz sto su u savezu lopovi i kreteni. Ne igraju momci za savez nego za drzavu. Drzava je sva u qrtzu, a ove pobjede covjeka bar na trenutak razvesele i odmaknu od svakodnevnih zajebancija.

    Ova pobjeda jest nafakaska, ali rezultat se gleda igra se zaboravlja. ;) Nek' je i nas jednom sreca pogledala. ;)

    Sasa Vugdalic je TITO! Covjek prenosi tekmu ko da prica s nekim na sijelu. :D Kaze za onog Pedersena: '' Gledajte ga, ko mladi pijevac (horoz)!'' :smt003
     
  11. Esh

    Esh HWB

    sutra u 3 je repriza, treba zabiljeziti jos par izvala, ja sam samo zbog njega nastavio gledat =)
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Sa onim bakljama samo sebe brukamo..jadno. Normalni ljudi dodu na tekmu da uzivaju a mi dodemo da se izivljavamo :(
     
  13. zilo

    zilo Komšija

    http://www.uefa.com/competitions/euro/f ... rt=rp.html
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma nije to nista, evo maloprije bili isječci tekme na Eurosportu i na kraju pokraj Bosnia zastava sa ljiljanima
     
  15. TopniK

    TopniK Komšija

    Objektivno gledajući šanse za plasman su nam slabe ali to ne mora ništa promijeniti. Bitno je da se nova ekipa uhoda (jer svaka im čast, prvi put se sastali i pobijedili favorita u gostima) i da poprave određene pozicije i zamijene neki igrači koji su večeras katastrofalno odigrali. Neka nam ove kvalifikacije, iako izgubljene posluže za sticanje iskustva za sljedeće kvalifikacije za Svjetsko 2010. Bilo bi idealno kada bi se stvar sa NSBiH riješila i kada bi se neki, znači neki od onih igrača koji su poslali pismo vrate i uz većinu ovih večeras momaka napraviti ekipu koja će se plasirati na svjetsko 2010. Za ovo prvo iskustvo pohvale Muzuroviću, iako smo ga svi prije ovoga pljuvalii.

    Inače tabela sada stoji ovako. Bitno je navesti da imamo utakmicu više od Grčke, Turske i Norveške tako da i nismo u toliko dobroj situaciji kako izgleda.

    [​IMG]

    A inače ona dvojica komentatora su katastrofa. To su tolike greške, tolike nesigurnosti i nedorečenosti. Kaže ''Ovaj'' ....pa šuti onda neko vrijeme pa onda počne pričati onaj drugi. Par puta je rekao ''obadvojica''. A inače njih dvojica kao da su se tek večeras upoznali. Jedan drugog cijelo vrijeme ispravljaju. Sramota...Fakat...Nepismeno totalno...

    A najsmješnije mi je ono:

    ''Poštovani gledaoci razultat je zapravo 0:1 za BiH a ne 1:1 kako piše na ekranu ali to je do njih tako da ne mislite da je to do OBN televizije jer naš momak koji je zadužen za grafiku radi posao kako treba. Ne bi to naš Nedžad sebi nikada dozvolio.''

    Jebote, šta mene briga kako se on zove.

    Norveška, Bosna i Hercegovina, Oslo 0:2. Ne poštovani gledaoci, ne igramo protiv Osla nego u Oslu.
     
  16. zilo

    zilo Komšija

    Samo da napomenem da je Vugdalic jedan od najzasluznijih sto je BiH primljena u UEFA-u i FIFA-u. ;)
     
  17. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ja kad sam ga cuo da kaze "visociji" odmah je polozio kao komentator, ma koliko bio zasluzan za bilo sta.
     
  18. zilo

    zilo Komšija

  19. monK

    monK Komšija

    "Kasno Marko na Kosovo stiže" > norveški golman zapetljan u mreži!!!

    "Kako O'Reilly (SP?) sudi, kao šerif u kaubojskim gradovima" > nešto slično tome!

    "Nadarević izlazi sa terena...kao da je došao iz zadnje bitke u Iraku!!!"

    "Nekim navijačima smeta što se utakmica uopšte igra, nekima što su se igrači odazvali..."

    Pedersen nabio Gušu laktom u glavu:

    "Bosanska je to glava, na svu sreću!!"

    "Vrše pritisak na Gušu. Vikinzi rade svoj posao!!!"

    "Mislim da ste i vi, poštovani gledaoci u svojim udobnim foteljama, zaslužili da pogledate propagandni program TV OBN, pa se čujemo u drugom poluvremenu"
     
  20. zilo

    zilo Komšija

    ''Nadarevic izlazi sa terena kao gladiator!'' :smt003 :smt003 :smt003