Potraznja Logitech G27

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by emirsehic10, Oct 24, 2015.

  1. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Kupujem Logitech G27 u ispravnom stanju.
    Ako neko ima neka se javi ovdje ili na broj tel. 061 024 374 , dosupan sam i na Viberu.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Prodao pa ponovo kupujem ;)
     
  4. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Refresh
     
  5. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

  6. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Sta je ovo niko nema G27 ili ne zeli da proda :(
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja bi radije uzeo nov Thrustmaster T150 (150 Eura je nov), koristi helical gear + kaish, tako da nema ffb center deadzone (volan mrtav u sredini) kojeg ima G27. Pedale jesu bolje kod G27, al i to se da rjesiti (uzeti ili T3P pedale ili polovne G25/G27 pedale i sa adapterom ih spojiti na ovaj T150). A ako si bas zapeo na G27, eto ti ih na Piku pa kupuj.
     
  8. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Kod ovog Thrustmaster-a je dobar jedino volan (i to sto se okrece 1080°), papucice su lose a nema H mjenjaca kao kod G27 sto meni ne odgovara jer mi volan treba prvensvtveno za ETS2 , a ovaj Thrustmaster i nije bas za neke simulacije poput ETS2 tako da ipak ostajem pri stavu da kupim G27 jer sam ga imao do sada 2 puta i nije los.
    Na PIK-u imam ali nove, najjeftiniji 600 KM a meni to ne odgovara naravno, nisam lud dati toliko para a mogu naci za duplo manje koristen tj polovan takav isti.
    http://www.ebay-kleinanzeigen.de/ ovdje ih ima dosta, to je njemacki neki Ebay pa mozda tu i kupim jer se moze naci za 150€ a imam tamo rodjaka u Njemackoj pa bi mi to on poslao ovamo za BiH, preko njega bi kupio, dosta bolje bi prosao
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako mislis da ti salje postom ima da te postarina odere pa ce biti skuplja pita nego tepsija. Bezveze si zapeo za G27, probaj nesto novo, prosiri malo vidike. Na kraju pogledaj G25, za te kamione ce posluziti jednako dobro.
     
  10. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Necu postom naravno, znam da bi me oderalo da bi skuplja postarina bila skoro nego volan. Ice to autobusom a ja cu njemu pare na racun uplatiti, 10€ das vozacu i on ce mi se pobrinuti za paket samo ja u Tuzlu odem po njeg.
    Gledam i G25, kupio bih ja i njeg ali nebih dao vise od 250 KM za njeg jer sam za 300 KM prije nekoliko mjeseci kupio G27
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    A boga ti sto prodade ta dva?
     
  12. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Prvi sam izvoljio a drugi kupio i malo se igrao i stavio na PIK oko 400 KM i javi mi se musterija i nisam mogao covjeka odbiti, bio sam dabar 100 KM jbg :D
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    ja sam g25 kupio za 450KM a prodao poslije 5 godina za 500KM :D
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izgleda da sam jedini ja uspio past na njemu :D Kupio za 500 prodao za 350, i to jos konto dobro prosao :D Kad je fuj trziste, nemaju raja za novo pa polovne stvari skupe iznad svake pameti.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Moj je bio bas ocuvan, ko nov. Cijenio sam 350KM i predlozio mi neki momak da mu dobacim u Brcko za 500KM i tako i bi. Otislo mi 20KM za gorivo pa sam znaci bio dobar 480KM.
     
  16. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    E vidis ja nebih da prodjem tako kao ti :D
    Zato ja kupujem G25 do 250 KM otprilike a G27 oko 300 KM plafon ;)
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mozes ti kupovat i za 150 :)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zar je 100KM vrijedilo da se opet zajebavaš sa kupovinom i transportom?
     
  19. emirsehic10

    emirsehic10 Aktivista

    Meni je vrijedilo, taman malo napravim pauzu, izvoljim ga pa mi se ćefne i ja ponovo kupim, nije mi zurba neka velika sad pa da kupujem po 600 KM nove npr.
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja ga kupio 2008. koristio cetri godine pa prodao. Kao sto kolega rece, radi 100km se sve to ne isplati. Sretno sa kupnjom.