Potrebni Driveri Za stariju maticnu plocu..

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by proxy enabled, Jan 2, 2010.

  1. Zdravo ljudi moj frend ima ovu maticnu--IntelBrownsville 2 d845gebv2 pa dal ima iko drivere za nju il zna dje se mogu naci pokusavao sam al nikad uspjesno..trazim drivere zbog g.kartice jer sam mu je odspojio zbog toga sto je nemoguce staviti na nju drivere da radi a graficka je ati radeon2400pro 512mb agp slot koji kod se driveri stave na nju nece da ih pozna a sad on nema cd od maticne da se instalira interna grafika da nikako ne koristi graficku karticu system je on na novo instalirao al nije backup drivere sa maticne ..pa ako zna neko odgovor na ova pitanja bio bi zahvalan.. il ako zna gdje se mogu naci driveri za graficku koji se mogu instalirati..
    Srdacan pozdrav
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Postoji velika zansa da ako instalirate win7 na taj komp da ce sve raditi bez dodatnih drivera.Naravno trebalo bi da imate bar 1gb rama.
     
  3. Esh

    Esh HWB

  4. Nasao sam sve sam sredio zahvaljujem svima na pomoci..
     
  5. ibran

    ibran Aktivista

    Pozdrav forumašima!
    Da ne otvaram novu temu,samo bi se nadovezao na ovu, u vezi drivera za matičnu ploču:
    PCChips M810LR (2 PCI, 1 AGP, 1 AMR, 2 SDR DIMM, Audio, Video, LAN) čipset na matičnoj pločije:SiS 730S
    Procesor na matičnoj AMD Athlon XP, Pošto je starija matična ploča goglo sam ali bez uspjeha otvori se stranica na kineskom.
    Ako netko može pomoći oko linka neka posta na temu.
    Hvala!