Predložite tastaturu

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Stihoklepac, Mar 17, 2014.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. nivla

    nivla Komšija

    meni je jos uvijek u zivotu microsoft natural keyboard 4000, ako bude trebala zamjena novijom, ne bih odbio kupiti istu ni danas, 15 godina i jednostavno traje
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U potrazi sam za nekim jeftinijim M+K komboom da mi sin od godinu i po ne rasturi nešto skupo i fensi. :D

    Gledao sam CM Devastator 3 Plus i Asus Cerberus, ima li neko iskustva sa ovim ili eventualno nešto drugo za preporučiti u tom rangu. Jedino mi je važno da tipke imaju pozadinsko osvjetljenje i da je koliko-toliko robusno zbog ovog mališe koji voli udarati, bacati i čupati stvari. :D
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A da kupis njemu neku low end tastaturu pa neka udara koliko hoce? A sebi uzmes nesto da valja pa skloni kad ne koristis. :)
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    :D ja svojima ne dam blizu kompa i rijesen problem. A ako dobiju pravo, ima set of rules :D

    Doduse sad su vec veliki pa i paze. Mala ima neki laptop stari za skole, a mali jos uvijek ne ide bez nadzora. Ali ima neku genius tastaturu i lupa po njoj mislio sam da je davno crkla, i neki dan mi nesto trebala sa kablom, ustekam je radi :D kvaliteta :)
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam imao srece na olx-u kad nadjoh Logi G510s za 90KM, polovna ali ocuvana, nijedna tipka nije izlizana, jedino sto je njemacki layout, meni ne smeta. Dvije godine je koristim, radi bez problema, tipke su i dalje solidne, pozadinsko osvjetljenje takodjer radi. Tako da je mogu preporuciti za nesto do 100KM, nove su 200KM, mislim da ne vrijede tih para.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Prodaje li neko na piku o-rings? Cekam sa ebaya jos od sedmog mjeseca ali nista ne dolazi.
     
  9. Esh

    Esh HWB





    Jos cekam svoj primjerak sa Kickstartera, sad mi je zao sto nisam uzeo sivu varijantu, ali hajde..
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    fakat ne mogu da nadjem za normalnu cjenu g512. Svi sa 200 digli na 300 cjene tastatura kod nas..
    nisu normlani
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    nasao sam jednu 220 :)
    hvala decki

    nema ba niko samo reklama se vrti
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Tako i ja tražio MH751 slušalice, pun ih OLX, niko nema.
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa to i ja govorim:) kome god se javio, il je digao cjenu za 100km, ili nema :D
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Odma' to treba prijavljivati, samo sam bio lijen za to. :D
     
    EL NINO CFC and aNaToMiC ! like this.
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Standardno, cak i od "fizickih" radnji.

    I onda pijacarska spika "Pa je li mora bas taj?" tito te hebo..

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    p4ja and Neo Bahamut Zero like this.
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Eto pisao na prosloj stranici, nije bilo ovih generičkih mehaničkih do 100KM. Doslovno sam uzeo sta je bilo na stanju mada sam zadovoljna.

    Ljudi nudili wireless desktop setove.
     
  18. Esh

    Esh HWB

  19. iPlay

    iPlay Komšija

    Viđoh da je @bhd stigla mehaniča tastatura. Odlična je nema šta.

    Pitanje, da li ima neke dodatne razlike između mehaničke i ne mehaničke osim što se čuje ono "škljocanje" prilikom pritiska na tipku. Sin ima Cooler Master Devastator 3 i definitivno se ne mogao navići na nju. Pored toga me malo i nervira to "škljocanje".
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pa po principu dosta su kvalitetnije/jace izrade.
    Duze traju npr.
    Ne moze ti upast u tastaturu lakse odrzavat

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Dec 30, 2020