Predložite tastaturu

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Stihoklepac, Mar 17, 2014.

  1. Esh

    Esh HWB

    Koji su switchevi?
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Vjerovatno kailh silver.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    koja je cijena ove tastature
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Koji hipsteri: We can only show prices to members. 200$ je.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Sta je trenutno best-buy za tastaturu, mehanicka? Koji switchevi onda? Koji brand?
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Do koliko para si spreman ici?
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    100-200 KM
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Uzmi Razerovu neku mehanicku RGB da ti ide uz kuciste :D :D

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Haha, ma neka RGBa :))

    Gledam G213, G413, G512, Corsair K55 i sl.

    Vrijede li te mehanicke duplo para, jer npr. G213 kosta duplo manje od mehanicke, da li je ta razlika u cijeni opravdana?
     
  11. Decerto

    Decerto Komšija

    razer blackwidow te chroma v2,tournament edition znaci bez numpada. Tastatura je napravljena kao tenk,nema fleksa ni malo,teska ko olovo mislim kad bi uradio nekog u glavu da bi ga ubio :D .
     
  12. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Izbjegavaj te razer tastature. Imam ja jednu, imao je Sena jednu. Random kvarovi, kvalitet ravan nuli, swichevi kao na kineskim tipkovnicama.

    Ako bas hoces kvalitet Vortex POK3R je u samom vrhu.

    Po meni je razlika itekako opravdana. Ja sam na crnim switchevima, prezadovoljan. Blue su mi katastrofa.

     
    Last edited: Jan 26, 2020
  13. Decerto

    Decerto Komšija

    nije da branim razer,imao sam kraken v2 slusalice koje sam dao dzaba jer su bile smece,mis mamba TE kojem je svako malo divljao pointer,ali licno,bolju tastaturu nisam koristio.

    snip sa amazona za rating. [​IMG]
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Istrazivao sam malo, pa ne bi uzimao low-end mehanicku za 100-150 KM, a ne vrijedi mi dati 200 i kusur za kakvu higher-end, nije mi to bas tolika "furka".

    Tako da sada se dvoumim izmedju Corsair K55 i Logitech G213. Logi me dodje 90 KM, Corsair 105 KM.

    Reviewi dadose vece ocjene Corsairu, dok gdje god citas komentare raje svi navijaju za G213. Vizualno je K55 mozda ljepsa, a cini mi se da G213 ljepse zvuci. Sta vi mislite, sta je bolje kupiti?

    Evo poredjenja im zvuka:

     
  15. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Niti jedna od te dvije nije mehanička. Dat ces 100km samo za izgled.
     
  16. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Imam ti ja G19 haman nova, minimalno koristio i ostavio davno kada sam presao na laptop :D
    Eto makar imas display, da me dajes samo za izgled :p
    Jes da ne svjetluca ko jelka, ali moze koja god boja fiksna
     
  17. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Neko vrijeme gledam g613 ali mi se tesko odvojiti od 250KM. Puno brate a ima joj 3-4 godine.
     
  19. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Sve je to kul, ali nije vedo gamer da vidi bilo kakvu prednost mehanicke. Ja je ne bih nikad kupio cisto zbog buke koju pravi
     
    aNaToMiC ! likes this.
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Iskreno ona G213 meni pravi gori sound nego ova.