Preporuka Graficka karta .

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by SoloUltra, Nov 26, 2016.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jedine igre koje su me oduševile od početka gaminga su playstation ekskluzive.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma

    Slab si ti onda gamer :)
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Ma ne može se ništa porediti sa ps igrama kao što su God of War, inFamous, Shadow of Colossus, Spyro, Crash, Final Fantasy, Uncharted, TLoU, Ratchet, RDR, LBP, Bloodborne, Driveclub..

    Ne kažem da nema finih PC igara, tipa Fallout, Mass Effect, razne mobe, ali da sam bio blown away od nekog pc naslova, nisam.
     
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ocito neki ovdje nisu culi za steam :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    @Aldiin, jel ti trollas ili si poceo igrati igre prije godinu dana a imas samo PS?

    Isplati se igrati na kozoli samo sto ne moras trpiti cheatere u svakoj mogucoj online igri. Znaci FIFA u prvoj diviziji neigriva, BF preplavljen botovima.
     
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Trolam malo ove pcmasterrace fanove :)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Odakle izvuče Spyru i Crasha kad su odavno ti IP-evi multiplatform (N. Sane Trilogy će sigurno izaći na barem još jednoj platformi).
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Iz guzice.
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Godinu dana od launch-a; Overwatch origins edition 36 eur za pc (kinguin) vs 70 eur (PS store) :D
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Kupio Overwatch na tajvanskom battlenet-u za ~27€ ima pola godine.
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma

    Bio je i na ovom običnom na nekoj rasprodaji u tom periodu.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Životami ovaj bullshit pc master race samo konzolaši provlace. Kakav butthurt.
     
  14. Piroman

    Piroman Komšija

    Apsolutno ništa u toj verziji ne vrijedi tih dodadnih 30 eura i više razlike. A konzolaši prvi Boga mole da se i za PS pojavi kakav kinguin/g2play. ;)

    90% svojih igara sam uzimao upravo sa tog 'sivog' tržišta i NIKADA niti jednog problema nisam imao, tako da je to za mene legitimno koliko i steam/battle.net/origin itd.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Na konzoli, ako si pametan, kupujes digitale, i share account pa tako i troskove sa nekim. Tako da i pre order igre ne izadju skuplje od 30$. A rasprodaja bude doslovno svake sedmice. Ja sebi pred prosle sedmice uzeo: Nioh, DS3 season pass, AC Syndicate, Metro Last Light, i Plants vs Zombies 2, sve za 85$ ukupno, pa prepolovio to sa jaranom, i izaslo nas po 42,5$.

    Kod nas je limitirano sto se tice hard copy's, ali u US npr. sa Amazon Prime imas 20% off na sve hard copy pre order igre. Ili Best Buy ima GCU - gamers club united, ili tako nesto, gdje clanarina nna 2 godine kosta 30$ i imas popust od 20% na sve hard copy igre, polovne, nove, pre order itd. Cesto na pre ordere daju i 10$ gift code koji ti se doda na racun, i koji mozes koristiti za kupovinu cega te volja (igrice ukljucene), plus zaradjujes i poene za svaki potrosen $, a te poene koristis i za kupovinu igrica.

    Sad se i digitalni kodovi igrica za PS i Box, mogu kupovati na svim tim vecim stranicama: amazon, best buy, game stop, newegg, i vjerujem na jos dosta mjesta. Tako da uvijek bude dobrih digitalnih dealova negdje. A najvise i najcesce na samom PS store-u.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Takodje s jaranom uzmem po pola sto se obojici svidja. Znaci igra ti je na izlasku odma u pola cijene. Igram ja i na PC-u, Football Manager, Civilization i igre su na sivim sajtovima isto u pola cijene na launchu, malo jace, 35-40$. Na isto ti dodje, cak malo jeftinije na konzolama ako imas s kim dijeliti. Ako hoces da znas sta je skup gaming, i to papreno, onda uzmes Nintedno gdje cijena igara nikad ne pada :D
     
  17. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ljudi ba ovo je tema za graficke karte, ima dovoljno tema i za vas kmetove :D
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kako 5 god stara gtx 680 stoji u modernim naslovima? Rekao bih iznenadjujuce dobra, znaci za full hd na nekim low to medium detaljima isplati se uzeti polovnu, naravno ako imate dobar cpu.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    sasvim solidna za vecinu igrica ...na svakoj ima preko 50 FPSa a to je sasvim ok
    u mnogim igrama moze i na high/ultra sa 60+ FPSa