preporuka za web kameru

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by dmr, Jun 6, 2007.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako moze preporuka za neku jeftiniju web kameru koja se moze kupiti u nasim trgovinama.
     
  2. Looney

    Looney Komšija

    Najjeftiniji model Logitech-a ;) Nemoj uzimati ono kinesko smeche ... Logitech Quickcam Express za nekih 35KM i miran si ;)
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Taj Logitceh je gori od kineza.
     
  4. Looney

    Looney Komšija

    5-ta godina i radi besprijekorno :|
    A do sada nisam imao povrat niti jednog Logitech.a za razliku od kineza :|
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Dobro to, ali kakva je slika :lol: Kao da gledas Discovery i one ratne snimke iz 1943.
     
  6. vnm_

    vnm_ Komšija

    ja sam sa kinezima imao problema da jednostavno nece da rade na jednom racunaru, dok na drugom rade bez problema. a nista im bolja slika nije od najjeftinijeg logitecha.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uzmi EyeToy za PS2 nabaci mu drajvere i imas beton kamericu...
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja imam neku sansun webcam i ima bolju sliku od one qucikcam 3 puta.. ja kontao da mjenjam kad sam je spojio shebo se....
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    To ti kažem, imaš kinobera sa mnogo boljom slikom od razvikane Logitech jeftinjarije. Da se razumemo Loggy od osam banki radi svoj posao.
     
  10. Looney

    Looney Komšija

    Eh jedno je kvalitet slike a drugo kvalitet kompletnog proizvoda :mrgreen:
    Nisu loshe ni Genius.ove kamerice a ima ih vech od 20KMica ... svakako bolje uzeti nego neko kinobera na chijoj ambalazhi pishe samo "webcam" niti model niti bilo kakve informacije o proizvodu :S

    Bilo kako bilo koliko para toliko muzike :D
    Kvalitet slike mozhesh dobiti jeftino a kvalitet slike i samog proizvoda chesh da platish :mrgreen:
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

  12. Haker

    Haker Veteran foruma

  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Gdje ima ova za kupiti i posto?
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Imam Logitech QuickCam Messenger i kamerica je OK. Za 50 KM tesko da se nesto bolje moze naci.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ok onda tu i kupim :), samo ako je razlika izmedju nje i ove express samo u mikrofonu onda fakat ne vrijedi!
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kupio Logitech QuickCam Messenger :D Nije losha :)
     
  17. Loki

    Loki Komšija

    Words without pictures are nothing. We need pictures! :p
     
  18. dmr

    dmr Veteran foruma

    ako mislis na slike kamere evo :)

    [​IMG] [​IMG]
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    :lol: Sumnjam da je na to mislio.

    Kupio sam i ja skoro neku jeftinu od Logitecha, slika je losa po danu, a po noci jedva vidljivo :|
     
  20. Loki

    Loki Komšija

    Hehe strawa su ti slike kamere ali ipak sam mislio na slike SA kamere. Mislim sliku ili filmić da se vidi kako kamera radi. ;) :D