Problem sa internet downloadom - Windows 7

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by najamnik, Jun 24, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. najamnik

    najamnik Novi član

    Imam windows 7 i imam problem da sa pojedinih stranica ne mogu nista skidati iako moji prijatelji skidaju uredno. Npr dok sam imao XP regulare sam skidao muziku sa CENZURISANO ali sad ne mogu. Kad koristim mozilu 8zadnja) i pritisnem download ekran se na sekund zacrni a onda bude skroz bijel. Inace bi kad se zabijeli trebalo da mi izadje pitanje da li taj fajl treba hocu da Open ili Save ali sad nemam nista. Na vecini drugih stranica skidam sve normalno li sa ove moje omiljenje i jos 2-3 imam ovaj problem -znaci krene download i ... nista se nedogodi. Probao sam sa google crom kao pretrazivacem i on mi za razliku od mozila da da pustim pjesmu kao player (mozil mi ni to ne da) ali ni sa njim nemam mogucnost downloada. Nemam nikakve obavjesti o tome da ta stranica izaziva security problem i sl ali nece pa nece da odradi download. Ima li ko kakvu ideju?
    Pc je Athlon 640, 4 GB DDR3 ram, grafika ATI 4830.... windows 7 OS, mozila zadnja...


    Procitati pravila da ne bude banana!
    Moderacija
     
  2. Majesco

    Majesco Aktivista

    Jesi corav.:lol:

    [​IMG]
     
  3. najamnik

    najamnik Novi član

    rado bi da mi je do ociju, ima ovom vec oko 6 mjeseci da me zeza tj kad je stranica i radila i 2 moja havera regulare skidala sa nje ali ja u isto to vrijeme ne. zadnjih par dana nisam isao na cakano da isprobam .Isti je problem recimo i sa CENZURISANO, te npr CENZURISANO gdje mi mozila nedozvoljava nista tj kad kliknem za download samo zabijeli ekran a chrom mi da ali samo player ali ne i download opciju
     
  4. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Izgleda da će biti banana :D
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Korisnik banovan na 7 dana. Valjda ce biti dovoljno da procita pravila.
     
Thread Status:
Not open for further replies.