Problemi , problemi

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by wacko, Sep 20, 2005.

  1. wacko

    wacko Aktivista

    A zNALI IKO KOLIKO KOSTA OVA 6200 :shock: :shock: :shock:

    Posto sam vidio 6600 standardnu za 240 KM pretspostavljam da je 6200 oko 40 km jeftinija
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Samo malo ako trazis 6200 za moddanje imaju svije jezgre NV44 i 43 samo da provjerim koja je moddabilna.
     
  3. wacko

    wacko Aktivista

    Ja mislim da nv44 nije za modanje..........
     
  4. iskusni

    iskusni Komšija

    350KM u Genelecu za AGP i Pci-X proizvođač Prolink (pixelview)
     
  5. wacko

    wacko Aktivista

    cek cek ne trazim ja 6600 covjece nego 6200 znam aj da ima ovi 6600 u genelecu. Toliko mi je udaljen dovoljno je preci ulicu i tu asm u Genelecu :lol:
     
  6. DC One

    DC One Aktivista

    Sto se tice 6200 stanje je ovako, NV43 revizija A2 se moze modati sve iznad nije moguce, znaci NV43 A4 je ne-modabilna kao i NV44
     
  7. wacko

    wacko Aktivista

    P znali iko cijenu te 6200-tke i ako cu znati koja je revizija tj cip
     
  8. DC One

    DC One Aktivista

    Jedini nacin da tacno saznas reviziju grafickog jezgra je koristenjem nekog dijagnostickog software-a, a najbolje bi bilo koristiti zadnju verziju Riva Tuner-a.
    Cijena 6200 bi trebala biti ~200KM
     
  9. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Cijena 6200 128MB PCI-E 230KM disti. NV 43 A2 revizija. Nemoj da se zaletis na IT-ove Gigbyte 6200 sa TC-om :)
     
  10. wacko

    wacko Aktivista

    meni treba agp........ a i nisam siguran dal cu nju uzet mozda na kraju uzme 9600 xt (uzeo bi ga vec sao me strah da se ne desi kao sto se desilo s proslom kupivoniom atijevog proizvoda) :lol:
     
  11. iskusni

    iskusni Komšija

    ma i ako uzmeš 9600 xt ne vjerujem da se to može dva puts da ti se dogodi. ako budeš uzimao 9600 nađi sa 128 MB al mislim da si već shvatio :wink:
     
  12. wacko

    wacko Aktivista

    jasta sam :lol: :lol: :lol: AL neznam mozda ati ima nekompaktibilnosti sa mojo maticno ili nest pa zato....
     
  13. iskusni

    iskusni Komšija

    uvijek možeš vratiti :wink:
     
  14. wacko

    wacko Aktivista

    Pa i n ije to bas tako lako : "Mozes uvijek vratiti" SAmo me zanim jel mozda dolazi do konflikta VIA chipsetas a Atijevim karticama
     
  15. iskusni

    iskusni Komšija

    slušaj probaj da updatuješ na najnoviju verziju:
    -grafičke drivere
    -drivere za ploču

    takođe uradi flash bios-a na kartici (skini sa proizvođačeve stranice i prati upute).
     
  16. wacko

    wacko Aktivista

    Probo asm sve to.

    VAljda nije do moje konfiguraciej vec do lose graficke u subout odoh u genelec uzeti 9550 ili 9600 pro nezna vidjeti cu
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    i kod mene je kombinacija VIA Chipset + ATI graficka i nema problema. tako da te to ne brine.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    U mene je kombinacija nVidia-nVidia za sada nema problema :mrgreen:
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    kod mene nema ni dva ista proizvodjaca neke komponente u kompu. :mrgreen: svaki dio razlicit. :eek:
     
  20. iskusni

    iskusni Komšija

    kod mene isto :shock: