program

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by *_* Juvee, Feb 27, 2005.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    ma to sam na audifil forumu naletio za te sitne pare. uglavnom neki (nama) nepoznati kinezi pod nazivom tonewinner. u hr ima 10-ak modela i 2 special sa zlatnom prednjom pločom, jedan naravno meni dolazi. uglavnom svi na forumu se slažu (tamo su stvarno rulja koja zna šta dobro zvuči) da svira klasu iznad svih nad i rotelovih modela do nekih 6-7k kn (znači klasa iznad c370 i ovi baby roteli), a sa modifikacijama gazi sve do 15-20k kn - stvarno impresivno.

    komšije nema jer sam u kući... mislim ima, ali su na stanu i moraju da ćute :D

    ako su nutra 40uF samo kondenzatori i priča se da je trafo jedno fi 12cm, ne čudim se u kilažu. ali mislim da je od cijele te priče najbolje 80W čiste A klase (može i u ab klasi raditi naravno).

    sad naravno trebam i bolje zvučnike kupit, pa i bolji izbor zvuka... nikad kraja.
     
  2. monK

    monK Komšija

  3. monK

    monK Komšija

    tek sad sam vidio da je ovaj 1 genelec tezak 21 KG
    :smt021

    hehe
    a normalna velicina monitora, svega mi

    cak se moze reci da je mali
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    a čuj jako dobro to djeluje, ali i vrlo neutralno (vjerujući freq krivulji) što može doprinijeti pomalo "dosadnom" slušanju. za studio upotrebu uglavnom. sigurno je i cijena jako popularna :D
     
  5. djambo

    djambo Aktivista

  6. syss

    syss Veteran foruma

    mislim da nisu toliko uglađeni kao neki modeli koji se mogu nać naokolo... prvenstveno imam na umu wharfedale diamond 9.1 ili 9.2, ae evo 1, audio epilog jana ili janawalk (kupujmo hrvatsko) i dali concept 2.

    ali prvo treba izać iz financijske kome prouzročene by pojačalo.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    STIGLO JE!!!

    ma kakav nad, rotel.. kante! ovo je toliko opasno pojačalo da me sve strah... inače tek sad sam shvatio kako nema potrebe za promjenom zvučnika jer ovi zapravo sviraju prestrašno. A klasa je raaaaaaj.

    postam slike skoro.

    next mission: DAC za denon-a! :D
     
  8. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    neka sad neko kaže da kinezi neznaju ništa :)
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    itekako znaju... pogledaj trafo i pogledaj stražnju stranu (probaj pročitati max. power consumtion) :D

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    :D :D o happy daaaaay :D :D
     
  10. Sleeper

    Sleeper Komšija

  11. syss

    syss Veteran foruma

    i ja kažem... što više slušam - to mi je teže prestat :D
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nek je sa srecom. i nemoj prejako. :mrgreen:
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    hvala... ne mogu nikako sad kad su mi starci instalirani doma konstantno... fak.

    neka neka, počet će radni tjedan (pa ću nać kojih 10 minuta za slušanje).
     
  14. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    A nu ovih... a ja sam cijeli zivot zivio u ubjedjenju da su Moulinex najbolji mikseri :)
     
  15. monK

    monK Komšija

    Imas zestoku latenciju Hamza, beze...

    Hmmm...kada vec govorimo miksetama, ova nije skupa...a traje...

    [​IMG]
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Josh ti fale dvije ringle.

    [​IMG]