Propade GamingArea

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 1, 2006.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    To propadanje je počelo još prošle godine u ovo vrijeme, nema više one stare raje, lagano su digli ruke i stvar prepustili spammerima. Ma ne treba ni komentarisati, uloženo je puno u taj projekat, sjećam se još intervjua u Mobih-u tamo neke 2002 godine sa Sidonathom i Neshillom, a tako je to, nema se vremena i onda ode sve k vragu :)
     
  2. Neso

    Neso Komšija

    Pa eno gledam npr.onaj shit sto se reklamira Birtney Speard brutally fucked i takve stvari znali su im stajati na forumu po mjesec dana i niko nista nije poduzimao.Stvarno mi nikad nije bilo jasno sta moderatori tamo rade.Shame :?
     
  3. Tenga

    Tenga Aktivista

    Problem je u tome sto admini vecinom ili navodno nemaju vremena, ili ih uopste nije briga, s tom politikom sam ja otisao iz uprave GA, jer ako oni nece, zasto bi se ja zajebavao svakodnevno sa onom djecurlijom i onolikim idiotlukom.

    A to za Britney, modovi nemaju kontrolu nad tim podforumima, zato to i onako banalno ostaje.
     
  4. Neso

    Neso Komšija

    Mozda je ovako i najbolje.Da se to da u ruke nekom malo ozbiljnijem i da se sastavi jedna solidna ekipa GA :)
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    A do tada što se mene tiče je mogu slobodno i ukinuti. Kako je to sve bilo dobro 2005 godine, a sada je propala nažalost.
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  7. BoLa

    BoLa Aktivista

    forum, bez domene, sa 20 clanova je alternativa???
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Da si procito bilo sta na tom forumu vidio bi da se domena planira kupiti, 20 clanova jer je tek juce napravljen forum.
     
  9. BoLa

    BoLa Aktivista

    Znaci, alternativa GA( koji je btw bio jedan odlican site, dobro koncipiran, i u koji je ulozeno jako puno truda) je forum napravljen juce?
     
  10. 3125

    3125 Komšija

    yup :) Mora se poceti od necega :)
     
  11. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    hahaha pravo me nasmijesi. vrijeme je odradilo svoje za ga
     
  12. Neso

    Neso Komšija

    Ma ono je postao forum spamera.Sva normalna raja je otisla sa GA ove godine zbog enormnog nakupljanja djece.Posljednih godinu dana tesko da sam mogao viditi da je neko srocio neku normala recenicu.Bilo je mnogo psovki i uvreda i to je stajalo mjesecima tako.Cak i ranije se moglo vidjeti da je cijela ekpa GA digla ruke od svega :wink: Steta stvarno!
     
  13. maniac

    maniac Novi član

    Bilo je normalne raje, samo sto se nije mogla ni primjetiti od silnih lamera i spamera. Ispravna stvar za uraditi bi bila da se forum i citav site preda nekom drugom, a ne jednostavno ostaviti na cjedilu ogroman broj clanova bez ikakvog objasnjenja. Meni je vec dosadilo pricatio ovome, pokusao sam bezbroj puta da kontaktiram admine, ali nista, ni rijeci od njih nisam dobio. Uostalom tu je HWB, odlican forum bez spamera.
     
  14. Neso

    Neso Komšija

    Evo danas je GA definitivno otisao u nepovrat :D

    Not Found

    The requested URL /phpbb1/index.php was not found on this server :)
     
  15. monK

    monK Komšija

    Tamo nije bilo moguće imati normalan razgovor o igrama! Počevši od Sidonatha samog, a onda su i recenzije bile preloše.

    Kao sada već dugogodišnji igrač Morrowinda povremeno odem na njihov oficijelni forum i dolje na dnu lore section!

    Stvarno mi sjedne i rastereti me!

    Ljudi diskutuju istoriju elder scrollsa kao što se kod nas razmatra istorija na fakultetu!