Propade GamingArea

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 1, 2006.

  1. ming

    ming Veteran foruma

    ''The following is an email sent to you by an administrator of "Gaming Area". If this message is spam, contains abusive or other comments you find offensive please contact the webmaster of the board at the following address:

    [email protected]

    Include this full email (particularly the headers).

    Message sent to you follows:
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    U pripremi je migracija GA foruma na BIHnet forum i prebacivanja svih grupa, poruka i usera na BIHnet. Forum će biti prebačen na BIHnet forum kao GamingArea podforum i pod njim će se nalaziti sve grupe sa GA.
    Radi izbjegavanja dupliranja username-ova korisnika sa postojecim korisnicima BIHnet foruma, svakom username-u ce biti dodano @ga iza imena. Npr korisniku I2oni username za logiranje na forum ce biti
    I2oni@ga dok ce password ostati isti.
    Moderatore pojedinih foruma i ostala podešavanja morat će se ručno odraditi tako da će trebati nekoliko dana da se migracija uradi uspješno te molimo korisnike za strpljenje i razumjevanje.

    Link za jednostavniji pristup forumu bit će:

    http://forum.ga.com.ba''


    Jos kad navale bahili sa BIHnet-a.
     
  2. Ace_

    Ace_ Aktivista

    a zasto to rade, mislim nije da mi je zao ali zasto?
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Odavno je prestao biti Gaming Area, i odavno je komplet uprava napustila forum.
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    steta...
    ali, stvarno su mi nekad isle na zivce teme poput: BAN BAN, CHITER CHITER, Za Admine, zanima me, heh, Da li sam u pravu, i tako dalje :mrgreen: :mrgreen:
     
  5. Tenga

    Tenga Aktivista

    Moglo se lako predviditi. Community na GA i nije nesto posebno.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    pa nema se sta prigovarati ljudima.. godinama su pokusavali da naprave nesto, ali tesko je odrzavati site sa vlastitiom produkcijom u bih ako nema podrske u smislu da se plati ljudima koji rade / pishu i sl.

    vrlo jednostavno.
     
  7. vnm_

    vnm_ Komšija

    nisu daleko ni ovi sa GA, tako da ce se bas super uklopiti u bihnet forum...

    hajde sto je propao GA, forum je propao davnih dana :)
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Steta. Mogao je to biti super site...
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bio je dobar site... Sto vise raje zna za njeg, sve je gore.
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    Kako li se onaj gaymers odrzava. :mrgreen:
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Dok bude CS 1.6 bit ce i gaymarsa.
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ispravka... Dok je YouTube-a bit ce i gaymersa...
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Još da nam HWB poklope, majku hin.
     
  14. 3125

    3125 Komšija

    Ono sto je nama glupo i cega se grozimo, njima je normalno, sigurno su i admini takvi
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    Ma nije stvar u tematici njihovog sajta i foruma, nego u ufuranosti njubova koji ga posjecuju. Iskreno, bilo bi mi zao da nestane gaymers jer bi mi onda za dnevnu dozu smijeha jedino preostao blogger.ba. :mrgreen:
     
  16. FearLess

    FearLess Aktivista

    GA je propao ima jedno pola godine jedino su BF i CoD teme bile zive
    Bio je to dobar projekat koji je nazalost propao
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    @FearLess potpisujem.Jos moram dodati da je bilo jako mnogo spamera.Nije lijepo reci ali je forum bio jako zapusten!Moderatori su im trube stvarno bili :wink:
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Bas zato sto su CoD i BF i toliko zazivili, forum je i propo, prije se raspravaljajo o svakom zanru, o svemu. Kako su nakacili nove servere, dosli su novi problemi i novi njubovi. Na dan bude 10 tema kako je neko banovan bez razloga itd... Dolaskom tih "CoD-asa" poceli su postovi tipa "hahaha", "najbolji, hahahah"! Jedina normalna tema je Console Wars.
     
  19. Neso

    Neso Komšija

    Ma bio sam na dosta foruma ali ipak Long Life HWB.Imamo najnormalniju raju i sto je jako vazno ozbiljnu :wink:
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    ocito je da sam prestao na vrijeme, naime dok sam tamo visio bilo je sve cisto ;)