propustih ST Voyager

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Neo Bahamut Zero, Mar 7, 2005.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Joooj kako sam se jutros nanervirao. Prosle sedmice zbog posla nisam u podnevnim satima uspio pogledati dvije epizode Voyagera (cetvrtak i petak). Sad ja kontam u nedjelju repriza svih pet epizoda i super. Fino ja ostanem budan do 03:00 kad je trebalo poceti, kad ono prijenos nekog jebenog teniskog matcha (HRT je u pitanju) gdje nema 20 ljudi na tribinama. I ja kontam poslije ovog ce nema veze. I poce tamo oko pola sest, prodjose dvije epizode koje sam gledao kad tuuuuu - tv raspored i prekid programa. Kako sam poceo vikati u ta gluha doba. E sad zna li neko neki site gdje ima da se skinu epizode Voyagera (moze i QCIF rezolucija i mono zvuk). Ko da su mi nesto drago otrgnuli iz zivota, mamu im... :smt010 :smt012 :smt013 :smt021 :smt076
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    sve je u redu, ali ne možeš reć "nekog teniskog meča"... ipak smo sa tom pobjedom dotukli amerikance u davis cupu :cry:

    ljubičića za predsjednika :D
     
  3. BoLa

    BoLa Aktivista

    voyager brrrrr...

    mada i ja sam se uzivio kada sam ga gledao, al to je bilo davno :mrgreen:
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Blanja od serije.
     
  5. djambo

    djambo Aktivista

    i ja sam slicno prosao al izdrzo sam do 4 ujutro
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma jebe mi se za tenis. ako su rekli da ce repriza biti u 03:00 tako je trebalo i biti. fino je jedan match zavrsio a ovi ubacili jos jedan nevrijedan paznje. a ovaj lik je zijanio od amerikanca 2:1 nemam pojma ko je bio samo se sjecam da je bila truba od igre. anyway skinuo sam jednu propustenu epizodu a drugu cu sutra.
     
  7. GV

    GV Komšija

    xdiler.com

    imaju divix-e, ako nisi registrovan javi da ti pošaljem link i ostalo.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma neka kad skupim $3000 kupicu sve vezano za Star Trek i Star Wars na pravom mediju :mrgreen:
     
  9. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Samo jedan je original.
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Shvatite kako želite.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Iron: koje si epizode propustio (broj / sezona), imao sam dosta tih epizoda po raznim cd-ovima pa ti mogu pogledati kad se vratim s cebit-a ..
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma nema frke. evo skinuo sam ove dvije koje sam propustio s p2p mreza. hvala u svakom slucaju. hebga kad si Trek fan onda se snalazis... :mrgreen:
     
  13. strawa

    strawa Aktivista

    btw imal' neko kompletnu 7. sezonu voyagera (ili barem veci dio) a da je voljan da razmijeni bilo za pare bilo za nekaj drugo? :D
     
  14. monK

    monK Komšija

    Ovo je skinuto sa bug.hr, neke od vas bi moglo i zanimati:

    "OK, priznajemo, ovo je malo stravično, pa ćemo samo prenijeti mail koji smo dobili bez naših uobičajenih, neukusnih komentara:

    "Moje ime je Ivan, ja sebe smatram fanom Star Treka. To što sam fan ne znači da imam 500 kg, prištavu facu i da nemam drugi život osim gledanje te za mnoge tupaste serije. U Hrvatskoj smo bili svjedoci istupa udruge USS Croatia na RTL televiziji. Većina nas koji nemamo niti želimo imati veze sa njima osudila ih je da samo pogoršavaju odnos ne-fanova prema fanovima.
    Ono što je sad važno je da je Star Trek kroz svoju povijest često imao probleme, no pošto se povijest ponavlja i trenutna serija Enterprise u produkciji UPN-aa i Paramounta službeno je otkazana. No to ne znači da se ljudi ne mogu pobuniti!

    Postoji nekoliko udruga u Americi koje se bore protiv toga: trekunited.com i saveenterprise.com. Trenutno su trekunited.com i Paramount ušli u razgovore o nastavku snimanja zbog velikog zanimanja javnosti i preko 3 milijuna USD koje su skupili za nastavak serije. Više o tome http://www.trekunited.com/faq_hr.php.

    Ja sam svjestan da ne mogu puno promijeniti jer nemam par milijuna za donaciju, ali mogu vas zamoliti da na vašim web stranicama napišete nešto o ovome da bi malo aktivirali Hrvate koji možda i ne znaju za sudbinu ove serije. Svaki glas u nekoj od bezbroj peticija znači nešto."

    To je to. Ljubitelj ste Star Treka, želite da se snimanje serije nastavi i namjeravate donirati novac za taj Sveti Cilj? Što čekate – gore su vam sve adrese koje trebate imati.

    D.G. 13:01 "