PSP Street (E1004)

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Thomasony, Nov 15, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Ispravan, uredan, očuvan.

    Od zamjerki ima ogrebotinu spiralnu na plastici preko displaya aka faceplateu. Nije preduboka, kad je upaljen i ne vidi se.

    Uz njega nemam igri na UMD, ako ko ima i zainteresovan je nek ponese da proba mehanizam jer ja nisam ali siguran sam da je ispravan. (ima orginalnu 32 mb karticu sa save-ovima). S obzirom ne postoji igra, barem mislim od 25mb koliko je ostalo na kartici nakon saveova znači da je laser radio uredno.

    U drugu ruku i da ne radi kartica od 8-16gb, nabaci recovery na nju i pucaj igrica duplo duže nego sa UMD jer duplo manje baterije troši zato što ne gura motorić i laser.

    Ko ne zna, ovaj model fabrički dolazi bez WiFi-a, lično imam i 2000 seriju i 3000 seriju wifi je notorna glupost na njima, pogotovo jer ne može raditi sa WPA2-PSK mrežama s kojim radi većina "smrtnika".

    [​IMG]

    Cijena petoba, nemam kud ispod a da je fer bujrum pa čekirati cijene po piku. Konzola će biti napunjena pri eventualnom preuzimanju da se uvjerite u ispravnost. :smt006
     
  2. Thomasony

    Thomasony Aktivista

    Može ključ na ovo. Hvala
     
Thread Status:
Not open for further replies.