Quake Live

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Jul 20, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. RaP

    RaP Komšija

    je ovaj je potezak pravo i to dva velika updatea u mjesec dana,heh barem se može rec da ljudi rade nesto
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Bas pade na kraj mjeseca, ha?:)
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    offtopic : fuli sam gigu mogu jos 100-150 mb samo sa svakim updateom opet se moraju skidat mape mada su mape prosjek oko 4 MB ali ako se doda da ima oko 20 i vise mapa e onda to je udar pravi :)
     
  5. Esh

    Esh HWB

     
  6. RaP

    RaP Komšija

    A shit znao sam da ce nesto pocet srat :twisted:
    Mozel puna stranica izvora
     
  7. Esh

    Esh HWB

  8. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    to ce biti premium sa kojim se moze imati neki server samo za clanove klana, a mozda cak i kao silkroad gutac para, prioritet pri ulasku na pun server. cisto sumnjam da ce biti nesto sto bi remetilo balans u samo igri.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.quakelive.com/#news/site_news/31851

    Ovo je dobro, sad se moze organizovati jedan kvalitetan multiplatformski DM :D
     
  10. RaP

    RaP Komšija

    Hm igram protiv pingvina :) hehe
     
  11. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    nema nista bolje od jednog free for all meca za dobro juto ili laku noc :mrgreen:
     
  12. viv-dx

    viv-dx Novi član

    dA! :smt005
     
  13. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    jel i vama ping bude na onim serverima preko 120, ili je to do mog ISP-a? jer, dok sam bio na EPN-u, ping je bio u prosjeku 60 :?
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Na cemu si sad? Ako je sa ISP-om sve ok, sve zavisi od toga gdje su serveri locirani.
     
  15. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    sad sam na GlobalNET-u...imam isti paket kao sto sam imao na EPN-u.

    a igrao sam na poljskom, rumunskom i svedskom serveru..i cini mi se holandski
     
  16. RaP

    RaP Komšija

    DE serveri su najbolji i Clan arena rulez normalno uz Duel match :wink:
     
  17. RaP

    RaP Komšija

    Hm veceras je Server u buksu novi update :?: :twisted:
     
  18. RaP

    RaP Komšija

    Hm zvanicno prestajem igrat na 2 hefte Q3live pojede mi MB ovaj mjesec 2gb fulio limit
     
  19. Esh

    Esh HWB

    Haha, pa koliko to po seansi ili jos bolje po satu? Nije lako biti prosjecan gamer kod nas :)
     
  20. RaP

    RaP Komšija

    Msta ja znam bacim svaki dan po 2 sata navece samo me zavi u crno :) bice izgleda prelazak na jaci paket