Razer Diamondback 3G @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Apr 19, 2008.

  1. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Et jesam kita od covjeka, kupim diamondback neki dan jeftino na netu, i dam ga starom jer jos uvijek koristi mish s kuglicom. Sto je jos zalosnije njegova naj igra je pasians.
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Naredne sedmice objavljujemo recenziju Lachesisa koji nas je odusevio!:)
     
  3. mirza_sa

    mirza_sa Aktivista

    Kad kupis mis dobijes neke podloge sa njim ???
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ma jok, uber-hiper-Razer podloge mogu raditi i sa drugim misevima, ali Deadly Performance je tek sa Razerovim misevima. :lol:
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne.

     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Al to je ono, kuzis, Deadly Performance™.

    Da se ne zaboravi, legendarni topic:
    viewtopic.php?f=6&t=10866
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  7. ming

    ming Veteran foruma

    s6k - velika modna ikona, spisatelj, filozof i rusitelj trendova.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    brzi, sad si s7k. :D Mijenjaj nick. :)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ili sam ja glup ili ne kontam šta je tu fazon? Mislim probao sam igrat FPS sa biljom od miša i još većom podlogom i ja ne vidim neku razliku u odnosu na moj "obični" Logitech miš. Valjda sam bezosjećajan ko zna :eek:
     
  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Uporedi npr. G5 i kineski chunga lunga miš.
    Razlika nebo i zemlja.
    Kako se ono kaže... jeftina stvar se skupo plaća.

    Dadneš jednom malo vecu svotu novca i imaš i kvalitetno i ugodno sa puno boljim performansama i to sa puno garancije.
    Tako isto vrijedi dati i za kvalitetnu podlogu i za kvalitetan monitor i tastaturu.
    Ipak je to periferija...nije lijepo štediti na tome.

    Malo mi glupo da ako neko više odvoji para na periferiju ispadne da je to previše fancy te da si gay :D
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne, nije on rekao da ima jeftini chunga-lunga mis. Nego fazon je sto entry level Logitech i sl. miseva nude sasvim dovoljan komfor za igranje, cuo sam jako puno prica ljudi koji su sa takvih miseva presli na tzv. gaming miseve, puno njih nije bilo bas tako odusevljeno.
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Meni MX518 pomaze u radu zbog dvije stvari. Prvo je da imam veliku sapu, i onda se umorim od ovih malih miseva (pogotovo notebook, njih organski ne podnosim) nakon duze od sat vremena. Drugo je sto sa nekim generic 400 dpi misem moram micat mis preko pola stola da bi presao preko cijelog ekrana. :) Drugih prednosti nema u odnosu na entry level Logitech mis, npr famozni B58.
     
  13. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ma imao sam ja obicni Logitech miš.
    Ako mene pitaš nije ništa bolji od chunga lunga china miševa.

    Ali za "samo malo više" para možeš uzeti solidan logitech miš...ne moraš nešto najjeftinije.

    A da ne kažem da danas imas extra/ultra/hiper gamer miševe za 30KM. :smt003
    Kao ovo naprimjer.
    http://www.genelec.ba/cart.php?sta=view ... &cid=12776
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    ništa ne opravdava manjak fragova u omiljenim igrama, pa tako ni jeftin/skup miš.

    daj lokalnom pro-frageru bilo šta u ruke i pwnat će te... dok ti mijenjaš utege on klikće po geniusu i nabija tablicu ;)