Razer Diamondback 3G @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Apr 19, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/recenzije.p ... ija_id=196

    Uzimajuci u obzir ostale Razer proizvode, radi se o vrlo pristupacnom mishu kojeg cete ili voljeti ili mrziti, u zavisno kako podnosite "Razerovu ergonomiju". Ipak, preciznost i kontrola su "na nivou", mada je steta sto se DPI moze podesavati samo izmedju dvije vrijednosti, odnosno 800 i 1600.
     
  2. Venom

    Venom Aktivista

    Otkad postoje 3 generacije ovog misa? Koliko ja znam samo 2 :mrgreen:

    Imao sam ga, i prodao odmah.... Mozete da zakljucite sta ovo znaci :D
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To ste suletu trebali dat da testira. :D

    3G ti znaci da ga mozes zviznut o zemlju sa silom od 3G i da mu nista ne bude. :smt005
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ma hajd mis i nekako, al onaj razerov software je [​IMG].
    Kad vidim onaj kic dizajn prozora i onu bolesnu zelenu muka mi je.
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Treca generacija senzora je u pitanju. Do mene je. Bit ce popravljeno.

    A komentar na ovaj boldani dio: znaci da nisi pravi gamer. :D
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    eto enise sada ga uvalite na gamers.ba,jos date link na recenziju i imate +100 clanova xD
     
  7. Nani

    Nani Komšija

    Ne mogu da vjerujem da nisu bili u stanju rijesiti problem kabla, steta, kad to rijese vracam se na razera definitivno!hurmashica kad jednom setujes postavke ne gledas vise taj alien prozor, vec stelis mis on the fly, dok igras itd kako ti odgovara. Pa neces mis suditi po boji software-skog prozora!
    Sto se tice mene, razer je No1 izbor sto se tice FPS-a, ja bih ga uzeo sutra da znam da necu opet imati problem sa kablom.
    Ni jedan logitech mi nije lezao dobro kao razer, posto je ova prica oko misheva i podloga subjektivna, ovo su samo moje impresije...
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Sto se tice software to sam se malo salio (ni Logitechov nije neki ljepotan, ali mogu izdrzat), ali meni logitech misevi bolje leze u ruci. Tako da - razer ili logitech - stvar izbora i kako nekom mis lezi u ruci.
     
  9. mirza_sa

    mirza_sa Aktivista

    Imam ponudu
    Nov Diamonback 3G za mog copperheada starog max 5 mjeseci ..
    Sta da uzmem ?
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Mjenjaj, prvo sto je taj nov, drugo copperhead ima opasnih problema kasnije, il mu kabl ode, il se gasi.
     
  11. mirza_sa

    mirza_sa Aktivista

  12. Loki

    Loki Komšija

    Miš je extra. "Ergonomijom" mi puno više odgovara od bilo kojeg Logitecha. Najviše mi odgovara na eXactMat control podlozi. Kabl sam sam "oklopio" nakon što sam imao problema, malo ga "isjeckao" i sastavi na svoj način i sad radi bolje nego ikad.

    Jesam spomenuo da imam i Boomslang Collectors Edition? :D Ipak Diamondback mi više odgovara tako da ovaj drugi rijetko koristim.
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Razer fan :(
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Ima li gdje kod nas da se uzme exact mat , gledao sam u mobil mediji (kao sto su mi rekli ranije)ali izgleda da ce tesko moci da naruce(imali su prije) jer evo vec 3 sedmice im dosadjujem a podloge nigdje
    Kao alternativu nasao sam Raptor P3 i meni izgleda dure , pa kontam nju da uzmem ako ne bude nista od razera
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Plus. Formel.
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Comtrade, razer shop u wisi, printex ili koja je vec ono radnja u Kosevskoj...
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    Jedino mi ostaje comtrade , jer ove druge firme nemaju u Tuzli
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    Mis je karina, moras nekog zovnuti da ti pomogne da pritisnes one side desne gumbice.

    Od ovih metro proizvoda samo Ikari.

    edit;

    Mis je left-right hand correct, jos samo da su uveli gender correct pa da tokom PMS dana upali ''Super gamer pro FX'' tehnologiju za ojacavanje plastike, da ne ode od zivaca.


    Da sam ga ja recenzirao... :lol:

    [​IMG]
     
  19. [tota]

    [tota] Aktivista

    ^Sweet mother of god :lol:

    Što se tiče Razera, davno sam izgubio zanimanje za periferiju koja je "naprednija" od mene :lol:
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sulu je inace najveci (prikriveni) fan Razera. :D