Razer Goliathus

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by JasonH, May 16, 2008.

  1. GW

    GW Moderator

    Mene uvijek fino zabavljanju ovi sarajevo-x, gayarea i sl. linkovi. :mrgreen:
    Samo mi nije jasno kako imaju živaca prepirati se sa neukim ljudima.
     
  2. Konjislav

    Konjislav Komšija

    nisam do sad vidio ovaj thread, evo ismijah se ko lud

    neki lik: 17" LG Flatron L1752S-SF TFT (Contrast: 1400:1, 8 ms, Viewing angel H:160/V:160
    Amcho: "Monitor uzmi LCD a ne TFT i to 19" mada mislim da ovaj nije TFT koji si naveo već LCD. "

    gamer i po :p
     
  3. ZEEP

    ZEEP Novi član

    Zao mi je zrtvi marketinga sto trose ovoliku lovu na kombinacije mis+podloga nadajuci se da ce automatski skocit "3 nivoa u gaming skillu", a sve je to u njihovoj glavi, i sve za par vise fragova. Ima ljudi koji su nenadmasni cak i sa kuglasem i to se ne moze kupit.

    Sve u svemu, mani se sine ovih rejzera i ostalih suludih preskupih stvari.

    Et' da i ja kazem sto mi je na dusi posto me glatko iziritiraju neke izjave, mada nemam nista od toga.
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    A da li ti je ikada palo na pamet da ljudi ne uzimaju podlogu zbog toga sta pise na noj. Da imam i ja razer podlogu platio je nekih 50 kmica,ima ih na tone u plusu. Zasto sam je uzeo, uzeo sam i 2 razloga.
    1. Platnena je,
    2.velikih je dimenzija.
    Ja druge podloge sa tim potrebama ne vidim na trzistu.Cisto zaboli me neka stvar sta pise na njoj.
    Dakle, nema nikakve tu potrebe za nekim qurcenjem i slicnim stvarim, nedaj boze jos da podignem svoj "skill' za 3 nivoa( mislim da mi je 'skill' nesto o cemu tvoj kuglas moze samo da sanja.Mrzim ljudi koji blate tudji rad. Kako onda ocekujete da neko cijeni vas rad, kada vi sve u 16 blatite nekoga, samo trazite priliku da se taj neko posklizne i da ga vi jos dogurnete u provaliju ccc...
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moncho postajes smijesan sa svojim legendarnim postovima. Prvo Crysis, sad Razer. Mislim da ces ovdje tesko naci mazge kojim ces prodati pricu kako je dati 50 i kusur maraka za podlogu prava stvar. Te price o "skillu" ne mozes prodavati svakome. Ako ne znas nesto igrati kako treba, odrat ce te neko i sa "kuglasem" ili sa trackballom (ili cak sa tabletom) bez obzira na podlogu.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    uzmi komad aluminija, nabrusi ga ili kako već je dobro za tvoj miš i eto ti free podloge uber kul.

    možeš si gore nacrtat nešto sa flomasterom :)
     
  7. Moncho

    Moncho Komšija

    neo dragi ti si kroz kontra skontao post.
    1. nisam rekao da sam kupio podlogu zato sto je razer niti zato sto je 50 km nego sto mi treba ta velicina i taj tip podloge.
    2. niti sam rekao isto tako da sam je kupio da bih digao skill.
    Stvarno ne vidim gdje si to procitao u mom postu.Prije ove podloge vozio sam se na improviziranoj podlozi koju sam napravio od platna koje orginalno sluzi za prekrivanje LCD-a na laptopima... ali sam nesretnim slucajem prolio citavu casu kole preko nje i zavrsila je u smecu.

    Ali nema veze ja sam glup ja sam gay, vi ste carevi. No i tako mora biti, da bi ti car bio ja moram biti onaj koji ce te tebe zvati carom zar ne?Ja moram biti onaj donji da bi ti bio gore. Ako bi svi mi bili carevi i svi svakoga zvali carem onda nema poente u svemu tome.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    "Car" mi je previse old school, bolje mi odgovara "premijer". Poenta je da si ti dao 50KM za nesto sto si mogao sam napraviti, ili sam i to pobrkao? Iz kojeg god razloga neko dao tolike pare na obicni komad platna, isti je za mene, i tu nema "izvlakuse".
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Meni nije ni trunke žao što sam dao pare za exactmat, ekstra podloga u svakom pogledu. Na speed miš "puhneš" a on otkliže preko podloge, što i jeste poenta ove strane podloge, control mi više odgovara, pointer je uvijek na onom "pixelu" na kojem hoću da bude... Podloga je kvalitetna i ne bi nešto brusio da mi neko daje duplo love koliko košta ova podloga...
    Ove platnene nisam koristio tako da ne znam, vjerujem da im je veličina adut al' mi je ova moja taman.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jah... :roll:
     
  11. ZEEP

    ZEEP Novi član

    +1

    Mentalna polucija... nema mi nista draže neg rokat ljude sa ovim fosilom od podloge i misa, a znam da tamo pi*de i bacaju skupo placenu periferiju od zid :)
     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    Ok premijeru...
    Da sam mogao napraviti napravio bih.
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

  14. Sale

    Sale Aktivista

    ja ljudi nisam naišao na bolju podlogu od obicnog drveta...

    ne zezam se, ozbiljno mislim, imao sam nekih podloga ali to je sve do max 10km, ali vjerujte mi najbolje je bez, nekako mi mis najbolje klizi na drvetu... :mrgreen:
     
  15. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    svako ima svoj cejf...
     
  16. Loki

    Loki Komšija

    "Ideš! Kak je simpa!" :)

    Ne kažem ja da nemaju "interesantan" marketing i polu-gay proizvode tipa koji si ti gore naveo, ali poeki od ovih mišonja jako dobro radi a i što Cold gore reče svako ima svoj ćejf.

    @Neo BZ
    Čekirao sam roflmao pa vidim nema me, nisam baš načitan pa rečenice poput te za pixel su standardne za mene.
    Probao sam bruku podloga i fakat mi je dodijalo. Najbolja od običnih, jeftinih, mi je bila ona Sharkoon od 5KM ali brzo ode i mora se mijenjat'. Sad mi je na poslu situacija da imam neki osrednji Logitech miš i platnenu podlogu od 2KM, samo mogu reći muka i patnja. Kad sam kod kuće imao isto to sranje lakše sam podnosio, sad osjetim razliku i smeta mi. Ne vjerujem sad da ću i na posao uzet' miš od 100KM i exactmat :D al' mi je prilično teško kad trebam recimo nacrtat' neke sitne stvari i šta ja već znam.

    edit
    gramatička greška, napisao "kod kuČe" :)
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    ma šarkun rula jer dobiješ 5 komada, istina ne traju stoljeće ali zato imaš 4 u rezervi ;)
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Za tako nesto postoji tablet. Mislim da se niko nije vratio na mis sa Wacomovih proizvoda nakon sto ih je probao.
     
  19. GW

    GW Moderator

    Dok vi raspravljate o miševima, pravi muškarci koriste tastaturu. :lol: