[Review] Corsair VX450W

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Stevie_Ray, Aug 2, 2007.

  1. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    stigao mi je cors :) i zasad mogu samo reci rjeci hvale :) doduse tek cu da vidim njegovu full snagu kad ubacim novu graficku za neki dan... e da stevie,kod mene nema cvrcanja... barem ne zasad,jer doduse tek sam ukljucio prije mozda dva sata tako... i da,kuler je stvarno necujan,ali bukvalno! imam utisak da uopste ne radi,a vrti,provjereno :smt003
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tesko da ces ti vidjet njegovu full snagu, trebaju ti kakve 8800GTX u SLI-u i quad :D
     
  3. Maverick78

    Maverick78 Aktivista

    Tim bolje :) meni dovoljno nek izgura zasad 8800GT,a naravno fino je znati da moze i vise,nekako se sigurnije osjecam plus znam da postoji realna mogucnost upgrade-a u nekoj buducnosti sa nekom jacom kartom a bez da se mjenja napojna :) btw. jesu ga fino upakovali u onu vrechicu :smt003 ,a kuciste mi je neko bezveze pa cekam da promjenim i to,pa da roknem onu corsair naljepnicu 8) zao mi da je stavim na ovu krdzu od kucista :mrgreen:
     
  4. visitor

    visitor Novi član

    Stevie jedno pitanje, ima li to napajanje kupiti negdje u BiH?Ako ima gdje,a ako nema na koju adresu da se obratim. :!:
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Koliko ja znam da nema, nazalost.
     
  6. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ima u hr. u linksu pa poruci ne znam koliko dode dostava.
     
  7. visitor

    visitor Novi član

    je li ko od vas poručivao,vrše li dostavu ili dostava važi samo za Hrvatsku.Imam neku raju u Brodu,koji bi pomogli oko svega.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bojim se da bi te puno izaslo da ides narucivati. Radije uzmi nesto sto mozes ovdje nac.
     
  9. visitor

    visitor Novi član

    na [email protected] cijena 549kn,poslao sam mail,na odgovor čekam do ponedeljka.E sad imaš li,ispravka,imate li vi koji prijedlog o nekoj kvalitetnoj zamjeni,jer razmišljam da uzmem novu konfu (2008g.)do marta. :idea:
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma