Rezultati VIII kola nagradne igre!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 30, 2009.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... st_id=1294
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Mislim da zasluzujemo da znamo ko je od forumasa ponosni Smajo :)

    Cestitke
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Naravno, Smail je Kingpin :)
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    cestitke dobitnicima :smt006
     
  5. trna

    trna Novi član

    Cestitam svim sretnim dobitnicima, i zahvaljujem se isto tako ekipi HWB-a na podrsci koju imamo sa njihove strane. Nadam se da cemo u skorije vrijeme organizovati jos jednu nagradnu igru sa jos boljim nagradama :smt006
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ccccc ti bi samo nagradne igre :p :mrgreen: pa nije ni ova zavrsila kako treba, a vec se sljedeca spominje :smt005
    a iskrend a budem, i ovaj genelec je pametan :) znaju oni da to kuciste ne mogu u bih tako lako prodati, zato nije nagrada ni bila neka grafa istog cjenovnog ranga :roll:
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Po vec poznatoj tradiciji :D molimo gospodina Smail Delić, dobitnika glavne nagrade, da se javi u Genelec 035 251-110 i trazi Branu u vezi preuzimanja nagrade, jer je nedostupan. U najboljoj volji da nagradu posaljem danas to nece biti moguce.

    P.S. Nagradu nemoze dobiti nitko drugi pa pls nemojte mi slati PM i sl. jer je dobitnik vec izvucen.
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hahahaha ne mogu da vjerujem da te neko kontaktira na private i trazi nagradu :smt005 :smt005 :smt005
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Rece covjek koji je diskutovao na temu "sto nije neka druga nagrada".
     
  10. Loki

    Loki Komšija

    Čestitke dobitnicima a naročito ovom "kolegi" što je dobio stick. :D
     
  11. kAcA

    kAcA Aktivista

    Cestitke dobitnicima
    (Nama) ostalima vise srece drugi put :smt003
     
  12. okiNe

    okiNe Novi član

    kuciste je cool
    sto ja nisam te srece :(
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    cestitke dobitnicima, nemojte da vidimo za 2 dana nagrade u oglasima :wink:
     
  14. kredenac

    kredenac Novi član

    čestitam sretnim dobitnica, pogotovo Smailu... šteta što ja ne dobi :D :D
     
  15. Predator2003

    Predator2003 Aktivista

    Je li bila nagradna igra ili humanitarna akcija pa se trebaju osjecati lose ako prodaju nagrade? :lol:
     
  16. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    omg omg omg :smt007 zahvaljujem Genelecu i HWB-u na nagradi, ovo je bilo bas iz vedra neba.

    @ apdejt pretpostavljam da se moze zvati na taj broj samo u toku radnog vremena?
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Nije Genelec jos 24x7, tako da ih nazovi sutra u toku radnog vremena.
     
  18. apdejt

    apdejt Overclocker

    @kingping No problemo cut ce mo se sutra, samo budi dostupan, i povedi koga kada budes preuzimao kuciste da ti pomogne ponjeti :D
     
  19. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mali apdejt za gospodina Smail Delić, dobitnika glavne nagrade, nagrada ce tek u petak biti u Bihacu pa da ne ocekujes u naredna dva dana kako sam ti rekao preko telefona.
     
  20. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    ok, jedva cekam :smt081