roflmao internacional - roflmaodžinca - roflbadge/tributes

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ming, Dec 17, 2005.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Esh

    Esh HWB

    Mozda ce iskoristiti joker da je "mislio" na konkretan model, ali nije tako ispalo :D
     
  2. Ninja

    Ninja Komšija

  3. Moncho

    Moncho Komšija

    meni se nimalo ne svidja ovo prozivanje relativno novih clanova u ovoj temi. Ali opet vi ste sefovi. Majku mu niko se nije rodio naucen. Prilicno je bezveze ta prozivka.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    To sto se tebi ne svidja mozes se zaliti vodovodu :lol:

    Sam je sebi kriv, vrsi preporuke mada nema veze sta prica, to znaci pravac roflmao. Ovo je osnova roflmao teme a ne debilne slikice iz ''smjesne slike'' foldera sa racunara.
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    k, odoh pravac u vodovod da se zalim!
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Samo trazi Aliju Bracu Hadziosmanovica, on je prvi covjek Vodovoda :D
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    ThermalTake Gracanica :mrgreen:

    [​IMG]
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hm, 4 D-Suba, a ide u PCI slot. Zanimljivo rjesenje. :D
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    I zahtjeva dodatno napajanje :D
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

  12. selvin

    selvin Moderator

    Idemo prvi, dajemo vise :D
     
  13. jeretik

    jeretik Komšija

    Redakciji "Dnevnog avaza" jučer su se obratili brojni čitaoci, a među njima i Mirsada Frenjo koja je ogorčena postupkom ove kompanije...


    Nakon što smo jučer objavili informaciju da je Sanela Sijerčić dobila posao u "BH Telecomu", gdje je radio i njen rahmetli otac Sakib, našoj redakciji javili su se brojni čitaoci koji su ogorčeni postupkom ove kompanije i koji smatraju da je pjevačica imala prednost prilikom zapošljavanja.

    Među njima je bila i Mirsada Frenjo, čiji je pokojni suprug Goran Frenjo 25 godina bio uposlenik "BH Telecoma". Ona nije krila ogorčenje zbog činjenice da je pjevačica Sanela Sijerčić nakon očeve smrti dobila posao u ovoj državnoj kompaniji, dok za njenu djecu nakon smrti supruga niko iz "BH Telecoma" nije ni pitao.

    Neuspjeli pokušaj

    - Moj suprug je preminuo prije šest godina, a niko se iz "BH Telecoma" nije udostojio provjeriti da li moja djeca Nives i Damir imaju od čega živjeti. Potpuno su nas zaboravili. Kao da ne postojimo. Nisu se sjetili ni da nam pošalju barem kartu za brojne manifestacije koje su organizirali ili USB stik koji košta 6 KM - razočarana je Mirsada Frenjo.

    Nakon smrti supruga, Mirsada se pokušala zaposliti u "BH Telecomu", ali nije uspjela.

    - Imam završenu školu za poslovnu sekretaricu i željela sam u ovoj kompaniji obezbijediti egzistenciju za svoju djecu. Pokušavala sam na sve načine doći do čelnika kompanije, slala sam faksove i molbe, ali nikada nisam dobila nikakav odgovor - govori Mirsada.

    Na neodređeno vrijeme

    Kontaktirali smo i Nađu Lutvikadić, portparola "BH Telecoma", koja nam je pojasnila cijelu situaciju u vezi sa zaposlenjem folk pjevačice.

    - Sanela je dobila posao agenta za podršku i pomoć korisnicima (ova funkcija podrazumijeva pomoć korisnicima telefonskih usluga koji pozivaju broj 1444). Praksa naše kompanije je da prioritet pri prijemu imaju djeca dugogodišnjih uposlenika - tvrdi Nađa Lutvikadić, koja nam je otkrila da je Sanela primljena na neodređeno vrijeme.

    copy/paste
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Cijenim ove tekstove koji mogu dobiti vise roflmao ultimate nagrada, pa da krenemo redom:

    - Avaz kao izvor bilo kakvih vijesti
    - Zaposlavljanje preko rodbinskih veza ili na osnovu FINO liste (first in, none out) u drzavnoj firmi
    - Turbo folk
    - Uvrijedjenost izvjesne gospodje sto gore navedena fino lista nije primijenjena i na nju u odnosu na fino+folk parametar
    - Agent za podrsku i pomoc korisnicima
     
  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    jaka :D
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

  17. apdejt

    apdejt Overclocker

    Sezona 1
    Serija 2
     
  18. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Moracu vidjeti sa moderacijom da mu izmjene nick,necu da mi se ime povlaci po ROFLu ni u kakvom obliku :smt005 :smt005 :smt005
     
  19. nenadjebivi

    nenadjebivi Aktivista

  20. ming

    ming Veteran foruma

    http://www.market.ba/oglas/267809

    Opet xboxovci

    :lol: :lol: :lol: :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.