Ronis High-end audio/video komponente

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Nani, Feb 23, 2009.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Imao ti je lik na auto pijaci ovakav hama svich za optiku, bas sam g adosta dugo gledao i kontao bili kupio ili ne trebao sam pa bih ga sad tebi utopio i zaradio. :lol: :lol:
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uzeo sam od njega dva posljednja hdmi switcha, pa cu pogledati i ovaj za optiku u nedjelju. Zahvaljujem na informaciji. Ako bude ispod cenera zadovoljan sam. :lol:
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Nije to onaj sto si kod njega uzimao hdmi svich, nego drugi lik tamo skroz na kraju kod cigana i buvljaka, on je imao tih hama stvarcica zapakovanih.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Budem pogledao i to. Sjecam se nekog sa Hama kablovima, vjerovatno je to taj...
     
  5. Nani

    Nani Komšija

  6. Nani

    Nani Komšija

  7. JVC

    JVC Overclocker

    Danas sam gledao kod onoga sa kablovima ali tamo kod cigana blizu buvljaka preklopnik za optiku 3u1 kosta ti 10KM.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Hvala drug. Imao sam nekih obaveza pa nisam stigao da pogledam. Treba mi to svakako...
     
  9. JVC

    JVC Overclocker

    Ja to gledam sigurno godinu dana niko nije uzeo tako da ces garant naci, meni nije trebalo jer imam 2 optike i 2 koaksiale na reciveru pa i ako nesto preklapam radim to sa koakialama jer mi je lakse.
     
  10. Nani

    Nani Komšija

    Konacno NeoPDP plasme su stigle;

     
  11. ensark2

    ensark2 Novi član

    Postoji li varijanta da taj sto ide po robu uzme tax free ali da ne prijavljuje kod nasih za neke sitnije stvari? Onda bi cijena bila manja za citav njihov PDV.
     
  12. Nani

    Nani Komšija

    Volim sto me takve stvari pitas javno ovako i ocekujes da ti pozitivno odgovorim :D
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator


    Naravno, ali naniju moras doplatiti 20% cijene za sav rizik koji preuzima.
     
  14. Nani

    Nani Komšija

    Dobar ce biti 2% :D
     
  15. River

    River Novi član

    Nani,

    Mozes li mi preko ove tvoje snjure reci cijenu za Denon 1909, Kef Five-two 11 i neki DVD ili Blu-Ray po tvojoj preporuci sa dostavom u Sarajevu?
     
  16. Nani

    Nani Komšija

    Blu-ray player do koje cijene?
     
  17. River

    River Novi član

    Nesto sto bi dobro radilo sa ovim ostalim, cijenovna razlika od par stoja je manje bitna.
     
  18. River

    River Novi član

    Inicijalno sam mislio o Denon DVD 1940, ali ako imas bolju preporuku u tom cjenovnom rangu, bujrum
     
  19. Nani

    Nani Komšija

    Koliko znam nemaju Kef Five-two 11, njih imas u www.audiocinema-art.hr po cijeni od 14k kuna. Mislim da ti se to ne isplati. U ronisu imas http://www.ronis.hr/?kef/400/

    Na tvom mjestu bih prije isao na Wharfedale 9 ili novi 10 seriju za 10k kuna i to 7.1 surround mozes napraviti.
    Od blu-ray playera PS3, LG BD-390, Panasonic BD-35, BD-60 ili BD-80.
     
  20. River

    River Novi član

    Kef mi je interesantan jer su samo dva zucnika, a po recenzijama izgleda da je to najblize surround-u, sve vise od dva zvucnika (plus sub) mi je puno. Trenutno ga imaju u Komtehu na akciji i kosta nesto ispod 7k kn.