ROP: 7600GT i SLI ploca

Discussion in 'Računari i komponente' started by Stevie_Ray, Jun 21, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Dakle razmisljam o prodaji grafe i ploce iz siga. Koliko mislite da bih trebao trazit? Komponente su stare 2 mjeseca i imaju garanciju, ploca 1 god, grafa 2 god.
    Razlog je sto se ne mogu stic poigrat...
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Za pocetak ovako:
    -grafa 400
    -ploca 180
    I da, necu prodat plocu ako ne prodam grafu :twisted:
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Evo ovako...oboje za 500KM...
    Trebam li napomenut da je grafa jaca od 6800Ultra, zapravo negdje je izmedju 6800Ultra i 7800GT. :)
    Sto se tice ploce, vrlo je overclockabilna i krcata je Rubyconima :) FSB sam probao do 360MHz, ali vjerujem da moze jos.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cijene idu dole:
    -Grafa 370
    -ploca 160

    -Zajedno za 480.

    Evo dajem i hrpu igara sa grafom. Necu ih sad nabrajat, sve su manje vise novije(FEAR, CoD2...itd.) dakle DVD-i. Uostalom koga zanima nek posalje PM.
     
  5. Chem

    Chem Komšija

    sta je one man show,tesko ti to proda ovdje sad ce raja masovno prelaziti na intela pa im ne treba ta ploca :mrgreen:
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E pa bas je sad najbolji trenutak za s939 jer ce cijena proceva jako past.
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Upravo, kao da svima trebaju 3 gigahercni dual kor procesori.
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fazon je u tome sto ce past cijene X2 procesora za 50% (tako kazu) pa ce onda 3800+ X2 bit 350KM sto ce i nasa raja moc uzet.
    A ne tamo neki Conroe od 500KM + ploca koja je min. 300KM(svi znamo da su dobre ploce za Intel jako skupe!)
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    LOOOL evo sad vidim u Hrvatskoj je A64 San Diego 3700+ (2,2GHz,1MB cache) vec pao na svega 260KM!!!
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    ej to? jel ga ti mozes po toj cjeni nabavit?
    i plocu za njega?
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Plocu vec prodajem, ako nisi primjetio :) . I da, mogu nabavit 3700+ za 260KM :mrgreen: I 3000+ za svega 170...
     
  12. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    370 za polovnu 7600GT ? :shock:

    Pa za 385 mogu kupiti novu ATI Radeon x1900GT :roll:
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Blago tebi...novu ili ukradenu? :lol: X1900GT je u Hr 2400kn sto je 630KM...nema sanse da je ovdje jeftinije...zato ne valjaj gluposti.
    Nova 7600GT je inace min. 430KM a ja trazim 370. Zar je to puno?
     
  14. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Ja ne znam kako vi to u hrvatskoj radite, ali odakle ja dolazim stvari se kupuju, a ne kradu.

    I "ne valjam gluposti", kako ti to kažeš, nego pogledaj sam:
    http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16814161016
    ($249.99 = 382.64KM)

    Ako pročitaš moj prethodni post još jednom pažljivio, primijetit ćeš da nisam rekao "mogu kupiti" a ne "mogu ovdje kupiti". Zato primi moj savjet i slijedeći put provjeri činjenice prije nego što počneš "valjati gluposti", da kažem tvojim riječima. :wink:

    Ugodan dan želim.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Gle, ako X1900GT ne mozes uzet ovdje za 385KM, nego u Americi, zasto kvaris moju prodaju? Ja prodajem karticu koja OVDJE kosta 430KM ili vise, za 370KM. Kapiras? Ja je ne prodajem nekom Ameru koji ima za 385KM uzet X1900GT nego je prodajem OVDJE. Svako ziv zna da su u Americi komponente puno jeftinije.
     
  16. Dark Ride

    Dark Ride Aktivista

    Ne želim ti kvariti prodaju, jednostavno sam se začudio koliko su cijene, high-end grafičkih kartica, visoke ovdje. Nisam pregledao domaće stranice u skorije vrijeme da uporedim cijene, tako da nisam znao da je razlika baš toliko velika.

    Eto, sada možeš nastaviti sa prodajom :)
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    bez daljeg razglabanja molim...