RTL Ski jumping 2007...

Discussion in 'Igre i konzole' started by Peacemaker-HS, Dec 23, 2006.

  1. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Prosle sedmice instalir'o i navuk'o se posteno;)
    Inace ako gotivite ovaj zanr imate i DSJ 3, ali se igre jako razlikuju...

    8)

    [​IMG]
     
  2. Chem

    Chem Komšija

    ja sam s 2006 bio ovisnik,a sad ne smijem 2007 da instaliram(neznam moze li gurati 9600Pro

    neznam jesi li igrao al kako vidim da su samo menu promjenili(usminkali) a ostale stavke iste :mrgreen:
     
  3. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    nice izgleda moram nabaviti od kako vodim sa sobom kompjuter koji je zastario jos prije 5 god nisam igrao vec skoro 1 god postenu igricu na svom kompu ali u utorak ide novi komp kojem cu moratinabaviti 5 hddova da ima dosta mem za igrice lol :twisted:
    i da igrao sam jednom malo i 2006 je ovisnos kada pocnes a zanima te nema se odvojiti
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Kako sam prosle godine na casovima informatike skak'oooo. :mrgreen:
     
  5. Lamagician

    Lamagician Komšija

    kad moze nekako i gf 4 mx onda 9600pro moze sigurno :)
     
  6. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Moze 9600 pro,gura kod mene. Kako skociti,nesto me nateze pri odskoku,ne mogu dalje od 60 m :smt053
     
  7. zilo

    zilo Komšija

    Kol'ko se sjecam ravnotezu pri zaletu odrzavas pomjeranjem misa lijevo-desno. Malo prije izlijetanja sa mosta povuces mis prema nazad i onda tamam pri uzlijetanju prema naprijed.

    Pri doskoku je isti fazon kao pri zaletu. Lijevi, pa desni klik je doskok u telemarku i najvise poena dobijas. Uglavnom, sve ti se svodi na misonju. :D
     
  8. Peacemaker-HS

    Peacemaker-HS Aktivista

    Samo 10 minuta posveti na tutorial, ostvarices vece daljine, npr 226 m na Planici 8)
     
  9. n1dal

    n1dal Aktivista

    Evo ja vec nekih mjesec dana igram 'Ski Alpine 2oo7' i pravo je dobra igra ...Dobro je uradena grafika kao i fizika (iako naravno ima bugova).

    Spust najjaci ubjedljivo :mrgreen: al slalom nikako da naucim cak ni sa skijama od Herminatora :lol: :D

    Moram probati i ove skokove ...izgledaju pravoo dobro :mrgreen: :wink:
     
  10. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Imaju RTL winter games tu imaj 15 disciplina tako sam cuo da li neko zna jel kvaliteta skokova i skijanja kao i posebno igre te dvije od RTL-a
     
  11. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Jeste,sve je isto i jos bolje jer imas vise disciplina :D
     
  12. AjdinStrosa

    AjdinStrosa Novi član

    Ima i curling hehehe moj omiljeni hahahahaha