SAMSUNG GALAXY NOTE POTRAŽNJA

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by MUFCFAN, Jan 2, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. wragg

    wragg Aktivista

    Nisu oni krivi sto je touch otisao, ali da ga je uzeo "legalno", imao bi dvije godine garancije i rjesili bi mu to bez plaćanja.
    Dobra je stvar što sve više ljudi u BiH ovako razmišlja.
     
  2. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    A problem je sto ovaj mobitel telekom nema u ponudi.. Ima ga par ljudi a oni opet traze Bogovoske cijene.. Najdradije bi narucio izvana ali carina i pdv ce me oderat.. :( Tako da sam prisiljen uzeti negdje u BiH! Ali ocigledno cu morati sacekati nekoliko sedmica dok ovaj covjek kojeg znam ne dobije mobitel..
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    u HR dolazi mislim ovaj tjedan u maloprodaje, bar sam na twitteru tako upratio.
     
  4. wragg

    wragg Aktivista

    Nazovi sutra Agramservis Mostar. Mislim da bi trebao biti za koji dan Note u ponudi. 036320340
     
  5. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    Hvala :)
     
  6. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    Evo zvao sam prije 2 minute ove u Mostaru. Treba stići neznaju ni oni tačno kada, a samim tim mi nemogu ni reci približnu cijenu! :(
     
  7. wragg

    wragg Aktivista

    Znam, bio sam tu kad si zvao :p
    Stići će za par dana, pa ako ti se ne zuri toliko nazovi sacekaj.
     
  8. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    Ti radis tu ili?? Stvarno sam zvao i tako su mi rekli! Ma nije da mi se zuri, trazim taj mob vec mjesec dana..
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Poslušajte kolegu Wragga, čovjek je bezbroj puta izašao u susret ljudima sa foruma, totalno dobro namjerno, meni je konkretno pomogao oko kupnje moba. Univerzalno i te radnjice na sivo ne mogu biti dobar uzbor kada ne daju valjanu garanciju i to je to.
     
  10. neko

    neko Aktivista

    as simple as that! :)
     
  11. pac

    pac Komšija

    Vidio sam danas note u bbi centru iza pokretnih stepenica ima covjek stand sa telefonima.
     
  12. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    Cekat cu jos preko vikenda kod ovih u Mostaru pa cu da vidim, koliko kosta i da li uopste imaju na stanju.. (Rekli su za nekoliko dana).. A imam i jos jednu opciju pa cekam.. Valjda nesto bude.. Garancija i jest razlog zbog kojeg jos nisam uzeo mobitel.. :(
     
  13. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    Da li neko zna kolika je carina na proizvod (konkretno mobitel) iz Hrvatske?? znam da je malo off topic ali nikako da skontam te silne brojeve...
     
  14. pac

    pac Komšija

  15. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

  16. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    Hvala svima, mobitel sinoc dobio iz Hrvatske.. L
    Ako moze lock...
     
Thread Status:
Not open for further replies.