Sapphire Radeon 9800 artefakti problem...

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by All4AMD, Apr 20, 2006.

  1. smith

    smith Aktivista

    pogledaj malo one brojke na memoriji,brzina (4ns,3ns...na to mislim),mozda je i propusnost,iako nisam tvoje sad pitanje bas dobro razumijo
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    na ovoj stranici techpowerup.com imaju ovi BIOS-i za xpertvision (to je moja) ali nema za ovu moju 9800pro nego ima 9800SE na istim freq kao moja pa me zanima sta je to? kako je sve isto a ova SE a ova PRO?
     
  3. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Koja ti je freq GPU/mem :?:

    Ja sam vidio da ima 9800SE koja ima taktove GPU/mem vece od moje a i ima 256bit sabirnicu :? a moja kao neki PRO, nidje veze al eto... :roll: pretpostavljam da su to neke "malo" novije kartice :?
     
  4. smith

    smith Aktivista

  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    @All4AMD, probaj zakljucat neke cjevovode, tj. iskljucit ih. Mozda nisu oba quad-a nespravna nego samo jedan. Tada bi naravno izgubio na brzini, al sta je tu je...
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    380/290 su mi freq isto kao i na onoj xpertvision 9800SE
     
  7. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Pametna ideja :wink: samo jos da pitam kako da ih iskljucim :?:
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znam ni ja...valjda preko biosa, ja mislim da preko rive za Ati ne radi otkljucavanje/zakljucavanje cjevovoda.
     
  9. smith

    smith Aktivista

    qler....ma vjerovatno je do cjevovoda,uglavnom kazem ti 9800SE je po pravilu tog predznaka "SE" slabija od "PRO" verzije
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    znam ja da je SE slabija od pro... zato me i brinu ove freq....
     
  11. smith

    smith Aktivista

    jesi pokusao overclock?
     
  12. All4AMD

    All4AMD Aktivista

    Daj ljudi govorite ako znate kako cu zakljucati pipeline?? Cini se da je to jedino rjesenje :|

    I evo maloprije sam skidao neke biose i samo mi je neki Sapphire indenticni mome mogao tj da se pojavi slika, ali opet ima artifakata kao i prije, a ovi ostali biosi nisu mogli, samo neke linije bile po ekranu :? problem je to sto na ovoj stranici http://www.techpowerup.com/bios/ nepise sirina sabirnice za biose, ili sam ja corav :|
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Probaj bios od 128-bitne 9800SE. To bi trebalo bit to.