SAPPHIRE Radeon X1600 PRO 256MB GDDR2 AGP

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by sow-pro, Mar 16, 2008.

  1. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    trazi mi lik moju 9600 pro 256mb i jos 50km mislim da je skorz realno
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Misli ti sta god hoces, al ce ti ovdje svako reci da se otarasis tog kompjutera, ili kupis maticnu koja ima PCI-E.
     
  3. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    pa kakve je grafa isplati li se 50km i 9600 pro
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne isplati.
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zavisi sta ocekujes od 6600gt. Za razliku od 9600 pro, 6600gt ce razvaliti igre poput riddick, doom3 i igre iz tog perioda. Dok u novijim nema sta da trazi.
     
  6. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    ev narucio sam preko ebay GeCube Radeon X1950 XT 256 MB AGP za 40 eura mislim da nemoze nikako jeftinije
     
  7. Zlatan

    Zlatan Komšija

    auh dje to nadje ?! svaka cast
     
  8. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    ma pricao sam sa jednom momkom i rekao mi da ima jedna ekstra punuda na ebay i dadne mi link i uzmem ja msn od tog njemcka sa ebay i uzmem tu kartu za 40 eura + postarina 8 eura et izasla me je prejeftino nisam nikad ni pomislio da bi tu kartu uzeo ili je tako jeftino nasao:D
     
  9. Sale

    Sale Aktivista

    pa jel radi sve ispravno ili ??? :wink:
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Saznace kad je dobije :). Ne ozbiljno, to je na srecu. Znam primjera da su ljudi kupovali preko ebaya i debelo se zeznuli.
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    Uvijek postoje losa iskustva, ne morate sad covjeka obeshrabriti..
     
  12. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Pa valjda je taj covjek imao solidan rejting, mislim da se ne moze zeznuti sa ljudima koji imaju brojne dobre feedbacke...
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pitanje je da li je uopste o tome vodio racuna? I koliko je taj uopste prodao stvari preko ebay-a.
     
  14. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    momak mi garantuje da je 100% ispravna i ako bude kakvi problema da je mogu vratiti znaci ne bi trebao biti nikakv problem:D
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    OK ako znas tog momka, tj tog preko koga ide prodaja. Ako sam te dobro skonto. A samo upozoravam, jer znam ljudi sa losim iskustvom.
     
  16. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    znam momka zivi u njemackoj cesto dolazi u bih:D tako da imam povjerenja u njega