Sastanci Hardware Base zajednice

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 29, 2010.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Ma brate volio bi da sam prisustvovao druzenja radi, al kako rekoh svake druge srijede sam II i radim do 22h (sto je danas bio slucaj), tako da nisam mogao a imao sam zelju...
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Evo postavljene slike sa sastanka na FB :)
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    sta ce to biti pa se jos niko nije pohvalio :smt003
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Nisu dosli kuci, na sastanku stavljali slike :D
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Ko je bio na skupu nek slobodno iznese misljenje, sta je bilo dobro, sta se moglo drugacije uraditi i slicno pa da imamo na umu za slijedeci put.
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Bilo super, samo da je kolegu iz Microsofta malo bolje posluzio emulator za Windows 7 Phone :D
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Extra bilo, sve pohvale za nagradnu igru (mislim da ce to privuci masu raje na slijedecim sastancima). 2 primjedbe: ubuduce koristiti mikrofon/razglas, iz zadnje klupe dosta toga nisam mogao OK cuti, i 2. stvar da kolega iz Microsofta malo rjedje koristi rjec "ne znam" :p (sala mala).
    Zao mi sto nisam skontao ko je ko sa foruma, volio bi ovu raju i licno znati. Prepoznao sam Hurmu, Enisa, Pac-a i Mobstera, ostale pojma nemam ko je ko. :D
    PS: nismo svi na FB-u, pa hajde okacite nam te slike jos negdje, da pogledamo.
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Nisi na FB? :)

    Sram te bilo!
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    umjesto tog posta mogao si slike stavit na imageshack i proslijedit link :D
     
  10. selvin

    selvin Moderator

  11. Vedo

    Vedo Moderator

  12. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Kao sto rece Vedo, ja zamjeram sto nije bila neka prozivka pod ovim imenima da znamo ko je ko. Upoznah Enisa, Hurmu i Mobstera, neke sam znao od ranije. Ove slike sa fejsa ne valjaju ne vidim se od stuba :D :D
    Sve u svemu, za prvo okupljane bilo je super, da sam dobio nagradu bilo bi jos bolje ali eto sta je tu je :D
     
  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    Auu pa bilo je dosta raje :D
    Steta, nisam mogao ovaj put ali sljedeci dolazim 100%
     
  14. zoi

    zoi Veteran foruma

    ispade niko sa foruma nije dobio nagradu :mrgreen: s onih slika mi je najjace:"Dobar HTCP je...Vas trenutni PC!" :D
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Slazem se da smo trebali nekako ubaciti vremena za medjusobno upoznavanje pa cemo to uraditi slijedeci put, a siguran sam da ce i preko kolega s ETF-a dobiti bolju salu posto je ovo bio poprilicno velik prostor koji nije bio nesto "akustican" :)

    Danas imamo jos jedan event da odradimo pa cim se to zavrsi, bit ce jos neke slike.
     
  16. Looney

    Looney Komšija

    Super za prvi put. Idemo dalje :)
     
  17. Dragan Panjkov

    Dragan Panjkov Novi član

    Zar je bilo tako lose...

    Hm... Ne znam
    :)

    Uglavnom, sad pitajte sta vas interesuje pa ca probamo naci odgovore za ono sto ja "ne znam"

    Pozdrav
    Dragan
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    ma sala mala, zezam te ;) a hvala Bogu HWB pun nas geekova, pa te izsicali pitanjima momacki :D
     
  19. Dragan Panjkov

    Dragan Panjkov Novi član

    ma bez brige :)
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Iz razgovora sa par kolega koji su prisustvovali, saznao sam da je bilo iscekivano neko rjesenje u vidu svedskog stola zbog bolje socijalizacije i dijeljena misljenja o hardverskim komponentama i novim tehnologijama... :D