Sastanci Hardware Base zajednice

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 29, 2010.

  1. JaLa

    JaLa Komšija

    Ima li kakvih novina oko sastanaka. Dobro smo poceli... :)
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Jesi li ti bio na nekim od prethodnih u Sarajevu?

    Ideja je bila da naredni odrzimo negdje van Sarajeva, na primjer u Tuzli, no jos uvijek nismo naisli na podrsku po ovom pitanju.
     
  3. JaLa

    JaLa Komšija

    naravno, bio sam na svakom do sada u SA, a ideja je i bila neka rostiljada, open air... Pa samo pitam ;)
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Moze recimo i u TZ :)
    ne mora samo u SA :D


    Podrska je tu, ja cu naci lokaciju, jel mora biti open air?

    samo mi recite uslove, i sve cemo da zdogovorimo :D


    otvoreno-zatvoreno okupljanje, ako je otvoreno, onda moramo na jezero recimo dole, al je mazija ovih dana :)

    Ako je zatvoreno, onda kafanu kakvu sa malim cjenama :)
     
  5. Juka

    Juka Komšija

    Uzmi u obzir da ce se pruzit platno za kakve prezentacije, i da bi trebalo biti kao neko zatvoreno okupljanje, al eto nek i Enis svoju kaze ipak je on glavna karika u tome!!!!
     
  6. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

  7. selvin

    selvin Moderator

    Ima li neko jos s FE Tuzla ovdje da pitamo dekana ili koga vec za nasu multimedijalnu salu? Samo trebamo dogovorit i sa Enisom i kompanijom koji im termin odgovara. Posto je ta sala cesto zauzeta, pogotovo sto su sad ucestali diplomski, a ne znam da li je moguce tu za vikend sta organizovat.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Ja nisam za teferic opciju, niti smo spremni za neka narocita ulaganja u prostor i slicno. Zbog toga smo se nadali da ce ideju podrzati neko od partnera, pa da to zajedno ima smisla. Takodjer, ne bi imalo smisla organizovati ni bez prisustva barem 30-tak ljudi.
     
  9. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Meni Tuzla isto odgovara :)
     
  10. selvin

    selvin Moderator


    Zato sam i predlozio multimedijalnu salu, ako se slozi osoblje fakulteta :) Oticu ja sutra da pitam, ali bilo bi fino kad bi jos neko ide sa mnom, jer je malo glupo da ja sam trazim multimedijalnu salu :D U svakom slucaju, ja cu samo pitat da li je to moguce, a za termin cemo vidjet dok vidimo koliko je zainteresovanih ovdje i kad HWB Staff moze :D
     
  11. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ako ste poceli brojati zainteresovane,onda racunajte i mene,heeh.
     
  12. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Jest da sam "novi kolac" ali ne bih imao nista protiv da popijem kahvu sa rajom s foruma :)
     
  13. JaLa

    JaLa Komšija

    Nista, opcija za iznajmljivanje neke vece sale je da svaki clan uplati na racun :)
     
  14. Reznor

    Reznor Overclocker

    Pa sto ne kazes kolega :D
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    računajte na mene i još jednog kolegu :smt002
    treba i igora zvati..
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Vikendom je uglavnom slobodno :)
     
  17. Reznor

    Reznor Overclocker

    Subotom imaju ispiti ;)
    Nedjeljom ne radi fakultet, tako da ne vjerujem da ce nam neko predati kljuc od citavog fakulteta.
     
  18. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Kod mene radi fax i nedjeljom :?
    Treba neku organizaciju napraviti, ako kod vas ne daju, vidjet cu ja da pitam za Amfiteatar dole kod nas..
     
  19. becke

    becke Aktivista

    I za mene vazi isto, pogotovo ako ce biti u Tuzli.

    Sto se tice multimedijalne sale, mislim da se tamo rijetko odrzavaju ispiti, ali je po dosadasnjem iskustvu teze dobiti kljuc od multimedijalne nego nuklearno oruzje. :D
    Ipak, vrijedi probati. :)
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Becke jesi ti sa FE? Danas nisam uspio otic da pitam koga, sutra idem. Tesko onog dekana uganjat :)