"Sastavite mi konfiguraciju" tema

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by GW, Feb 6, 2010.

  1. GW

    GW Moderator

    Pošto svako 2-3 dana neko pita "sastavite mi konfiguraciju", evo jedna zajednička tema pa postavljajte pitanja ovdje.
     
  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Zelim sastaviti finu confu. Cifra dozvoljena za kupovinu je 1600-1700 KM. Lokacija Tuzla.

    Samo za gejmanja:)
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Treba napraviti neki vodic, ono tipa do 1000KM, do 1500KM, do 2000KM, i preko 2000 za one koji tako hoce.
    Uzeti nesto iz ponude nasih (nikakvih) firmi i tako sklopiti par konfiguracija u zadatim kriterijumima.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Ima već vodič.
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Koji je zastario.
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    Trazi prijatelj od mene da mu ga sastavim!!! :lol:
    Uglavnom, nece se igrat nista sem mozda kakvih browser igrica i sl. kaze treba mu samo za surfanja, MSNa i ostale programe tog tipa.

    Dakle sto jeftinije da prodje, cak razmislja monitor da kupi kakav polovan!!!
    Ali eto da ploca i napojna ne budu bas smece!

    Ja vec saltram po stranicama odredjenih prodavaca, eto ko hoce da pomogne, unaprijed zahvaljujem!
     
  7. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa malo agilnosti od clanova foruma i nece biti "zastario". Do sad smo generalno uglavnom hurma i ja radili, ali iskreno u zadnje vrijeme nemam bas vremena. Kako i pise tamo u temi, ko god se smatra kompetentnim, neka posalje prijedloge na PM, i tema ce biti osvjezena.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Osvjezit cu ovih dana, vidim zalite se lijencuge. :D
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Poslacu i ja par prijedloga na PM za AMD konfiguraciju.
     
  10. JVC

    JVC Overclocker

    Jeste vala radi nesto, mani se minderluka. :lol: