1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    To je odličan sat, velika preporuka.

    Ako ga bude htio dati za 500, onda je to super kupovina.
     
    Haker likes this.
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Taj hamilton je sastavljen iz dijelova, a Jasko Dilaver svi iz zenice kažu da je seljačina teška.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prvi, a drugi je dobar?
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ovaj automatic je sastavljan, a kod Jaska su ti cijene ko da Rolexa kupuješ.
     
    Haker likes this.
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hajde super jer gledam ovog automatika već neko vrijeme a to znači da bi ga kupio na kraju.
    A ovaj iz zenice cijeni 250. Samo prije bih za njega rekao da je sastavljan.
     
  6. nFare

    nFare Komšija

  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma jock, samo field ili neki pilot. Ostalo znam da neću nositi, diver ok, ali možda Seiko neki, ovo gore mi već malo ide na fency :D
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Teška artiljerija

     
    Esh likes this.
  9. labelo90

    labelo90 Guest

    Meni je ovaj sat strasno zapeo za oko, kod nas je oko 660 KM, sta mislite jel se isplati toliko dati:
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ne isplati ni trećina.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Ming, hajd stavi za raju opet preporuku po par modela do 500, 500-1000 KM i sl.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Teško je to napraviti jer ima more kvalitetnih satova pogotovo ne znam šta ima kod nas u shopovima jer to ne pratim. Uglavnom bitno je da se kupi sat sa pravim mehanizmom a ne neko modno čudo gdje kuca Miyota od pet dolara. Vazda gledati Seiko/Citizen/Orient u ovim povoljnim opcijama. Ko bude imao pare neka se javi na temi pa mu nađemo nešta da valja.
     
  13. labelo90

    labelo90 Guest

    Moze pojasnjenje... meni se svidja mrak... 2 god garancije, kakav je mehanizam kod Sector satova.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Vjerovatno je Miyota unutra. Sector je prije pravio fine diver modele, ali odavno samo jeftinjariju valjaju.

    Sa subjektivne strane, sat je pozlata a to nakon malo nosanja se izliže a ispod je base metal, nije stainless steel. Plus ti pusheri sa strane strže previše iz sata.

    Evo dva klika na internetu šta dobiješ za manje para.

    https://shop.junkers.de/en/junkers-6684-2-hugo-junkers.html
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gdje se može kupiti ovaj Junkers, gledao sam ih već, imaju super modela. Po ovoj cijeni bi carina ogulila.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Budu na piku ponekad, ja sam iz Zenice uzeo dva, tri :D

    Ovo naručiti iz EU zemalja najlakša opcija.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

  18. ming

    ming Veteran foruma

    Nije njegov remen, i malo je skup.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Vidim da nije, možda ima njegov. Poslao sam poruku pa ćemo vidjeti.
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    kakvi su ovi invicta pro diver satovi od 50-100 dolara
    iskace mi na ebayu i na oko su fini,samo me zanima kvalitet u tom cjenovnom rangu
    i da li su ovo originali ili kopije...jer vidim na netu da je manufaktura invicta osnovana 1800 i neke