savjet - kupovina PCI-E graficke

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ---, Dec 17, 2006.

  1. ---

    --- Aktivista

    sta se najbolje moze uzet za 300 KM?
     
  2. FearLess

    FearLess Aktivista

    7600GS
     
  3. Raptor

    Raptor Aktivista

    a 7600GT ?
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    hmm malo je iznad te cijene
     
  5. ---

    --- Aktivista

    eh, da se ukljucim i ja, pa dobro nije mi sad frka 20-30 KM vise. evo naso sam u genelecu Club3D G766 NV 7600GT, 256MB DDR3, CRT+TV+DVI, 560/1400 za 320. jel valja ova?
     
  6. Raptor

    Raptor Aktivista

    Samo sam htio reci da je to ta cijena, oko 300KM u koju spada 7600GT. Sad manje-vise 20-30KM mu i nije problem kao sto kaze
     
  7. FearLess

    FearLess Aktivista

    OK nisam znao da su plae cijene
    maniac uzimaj tu
     
  8. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam svoju Gainward Bliss 7600 GT Golden Sample platio 430 KM prije nekih mjesec dana.Nevjerovatno kako su pale cijene :shock:
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Ko te to zavalio?
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I to posteno. :mrgreen:
     
  11. Neso

    Neso Komšija

    Kupio sam ovdje na Malti u Alfa Computers kod Qlera :D :mrgreen: Dobro sada su pale cijene zbog izlaska 8xxx serije.Ne vjerujem da se ova moja Gainwardica mogla naci jeftinije.
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    Mogla Leadtek za oko 390, a tu baca na koljena. Nije Gayinward sto je nekad bio. Samo kad se sjetim FX5200 i 64bit sabirnice kod gainwarda :roll:
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mene prozivas? Nikad necu prezalit sto prodah bas Leadtekovu 7600GT...:roll:

    Ma ima 7600GT kupit evo u TZ nova za 300KM. Palitova, radi na 575/1500MHz i ima 1.2ns memu.
    Palit je inace vlasnik Gainwarda, i otkako su krenuli sa ovim "Bliss" grafama popravili su se ;)
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    E jesi se zajebo, ja sam jos prije nekoliko mjeseci bukvalno poklanjo 7600GM za 300KM.
    430KM za 7600GT? Ja sam je platio 470KM kad je izasla, tamo negdje u martu. I ti velis da su pale cijene? :lol:
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Jbg jarane gdje ste bili kad sam kupovao pa kad je trebalo nasavjetovat :wink:
    Lako je sad kakit al eto :) Ja sam zadovoljan!
     
  16. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Neso - Joined: 20 Jan 2006. :? Tu smo mi bili, a ti? :mrgreen:
     
  17. Neso

    Neso Komšija

    Jesam jesam bio sam ja tu.Ja sam kartu kupovao prije nekih 20-25 dana a ne prije 11 mjeseci kad sam uskocio na ovj forum :smt002
     
  18. ---

    --- Aktivista

    a ne rece mi niko kakva je ova sto sam je gore naveo u usporedbi s ostalim 7600GT-icama? jel ovo najbolje sto mogu naci za ove pare ili ima neka bolja?
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Club3D je pomalo nepouzdana marka. Ako se u kutiji nalazi ono sto i pise ( znaci nikakve prevare sa memorijom/gpu-om ) onda tu performanse tu negdje sa ostalim GT karticama. Trazi kakav Leadtek kako Sulu rece. Nije previse ni 50KM vise dati za nju...
     
  20. ---

    --- Aktivista

    ok, dakle leadtek je vrh jel? i koji jos proizvodjaci dolaze u obzir ako ne nadjem leadteka? i da li da gledam samo ko je proizvodjac, imal jos nekih stvari na koje trebam obratit paznju...?