savjet - kupovina PCI-E graficke

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by ---, Dec 17, 2006.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne. 7600GT je minimum za 1680x1050, i to samo ako smanjis detalje na medium level. AA/AF zaboravi.
    Za 1680x1050 bi trebala jedna X1900 ili 7900 grafa. Ali znaj da se igre uopce ne moraju vrtit na nativnoj rezoluciji, npr. kod mene na 19" WS monitoru Company Of Heroes lijepo izgleda na 1024x768. Pravo sam se iznenadio kako lijepo izgleda...
     
  2. Guest

    Guest Guest

    OK, hvala. Iako gotovo nikako one igram pc igre, graficka kartica koju trenutno imam (GF 6200) mi ne pruza nikakvu alternativu na pristojnoj rezoluciji :) Pa ako sta povoljno naleti u skorijoj buducnosti...
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    6200 je svejedno (pre)slaba i za 1024x768, osim ako nije punokrvna 128-bitna verzija. U tom slucaju bi se mogao i poigrati sa 20" WS na 1024x768. Vjeruj nije ni lose.
    Ja trenutno imam X300SE i Company Of Heroes izgleda pristojno na low detaljima i 1024x768. Glavno je da gura :D
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    X1950 Pro?

    Oceli na moci da podmiri ovaj LG L204WT, jer ipak reza 1680 x 1050 i nije tako 'niska'

    Gledam cijene na netu i kod nas, uniexp..... i nemogu da vjerujem svojim ocima.

    Dilali neko drugi ovu graficku karticu? E dah umalo da zaboravim treba mi AGP :p
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To je taman ono sto treba za 1680x1050. Fino ce gurat.
    EDIT: Velis da ti treba za AGP? Tesko da ces to nac, a i da nadjes poskupe su.
     
  6. Moncho

    Moncho Komšija

    jbg, jos sam na AGP u, pa moram da je trazim.
    Da malo su skuplje od PCIx verzija ali sta se moze, ipak nema se para za prelazak na PCIx platformu.....


    Ev od saphhira, plava boja melem za oci :D


    http://www.hartware.de/review_668.html

    Ma imam neke jarane tamo u svabiji pa cu ja to sa njima sredit, neka oni kupe i poslju postom ili kako vec...., kod nas niko ne dila AGP verziju, jedino ima PCIx verzija po bezobrazno visokim cijenama :p
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    U genelecu sve sto si vidio dodaj 17% poreza :)