1. zvjerko

    zvjerko Novi član

    BFG GeForce 9800 GTX PLUS OC 512MB DDR3 760/2250Mhz

    ili

    POV GeForce9800GTX+ 512MB-DDR3 DVI+VGA+HDTV 2200MHz 150900H+

    ili mozda nešto treće?

    Jel dovoljna napojna jedinica ATX SilverStone SST-ST40F 400W ili treba nešto bolje?
     
  2. po meni BFG radi bolju grafiku.....eh sad....

    dobices ovdje metar savjeta...tako da...moj je bfg jer su bar na papiru i specs grafckih bolji i imaju manju potrosnju jer te brine i napojna........
     
  3. Moncho

    Moncho Komšija

  4. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Napojna ce moci to gurati ali svaka kartica zahtjeva 2 6-pinska konektora, a napajanje ima samo jedan takav. Mozes dobiti jos jedan preko molex2pci adaptera ali mozda ti onda zafali molex konektora. Ne znam sta ces sve imati prikopcano, uglavnom obrati paznju na to. Dobra alternativa je SilverStone SST-ST50F koji ima 2 6-pinska konektora.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Tesko da ce mu zafaliti molex prikljucaka jer danasnji diskovi i prže idu na Sata prikljucke a i onako molexa ima najvise na svakoj napojnoj.A 400W je vise nego dovoljno za konfu sa tom grafom.Mada ako ima dodatnih 30km da doda za ST50F nek ide na nju jer snage nikad nije na odmet,ako nista ST50F bi trebala biti manje glasna u loadu.
     
  6. w4r_ch3fe

    w4r_ch3fe Novi član

    BFG GeForce 9800 GTX PLUS OC 512MB DDR3 760/2250Mhz
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jesi ti normalan?
    Pa jedno dvadeset puta smo rekli otkako si ti na forumu da su sve graficke referentnog dizajna potpuno iste. Nema tu BFG radi bolju grafiku, ostalo fush i kinesko.
    Autoru teme:
    Sta fali HD4850 za 330-340 maraka? Jeftinija od navedenih i razlika u performansama 2% zavisno od benchmarka. 9800GTX+ bolje folda ali boli te briga za to, kao i vecinu ovih dajte-mi-savjet-i-cao tipova.
     
  8. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Mani se gluposti...uvijek se gleda tko za najmanje para daje najvecu garanciju, a sa strane pogledaš da je i što bolje hlađenje i to je izbor.

    @zvjerko - Ako ideš na vece rezolucije, uzmi 9800GTX+
     
  9. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ako vec ides na nvidiju uzmi gts 250 puno je jeftinija a u rangu je sa 9800gtx, fakticki rebrandirana 9800gtx, ali preporuka definitivno ide na HD 4850 :wink:
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ne, skuplja je. I nema je jos kod nas.
     
  11. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Poredeci je sa 9800gtx + je jeftinija.
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Pa razlika izmedju 4850 i 9800GTX+ je 18km a Nvidia ima kako treba dual slot hladjenje i bolje dere krajsu sto je mnogim igracima "profesionalcima" vrlo bitno.A i kasnije ce kad je bude prodavao lakse nac musteriju za Nvidiu jer takvi su nasi bosnjaci,samo intel nvidia i golf dvica :mrgreen:

    EDIT:
    A da budemo realni najbolja kupnja u ovom slucaju je viewtopic.php?f=5&t=17084 da od stevie-a uzme 8800GTS 512mb moze uzet i grafu i napojnu za cijenu POV9800GTX+ a razlika u performansama gotovo nikakva,kad se grafa klokne i brza :smt003
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  13. PA SVAKI COBAN SVOJE OVCE HVALI :smt003 :smt003
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Dobro poredjenje. :lol:
     
  15. kako znas na koga sam mislio :smt003 :smt005
     
  16. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Jel treba da opet sankcionisemo spam?
     
  17. ne treba OK je....al ne mogu a da ne reagujem....a vidim samo se ja opominjem.... :evil:
     
  18. dadooo

    dadooo Novi član

    ljudi je bi mogla hd4670 potjerat cod5 na high detaljima i sve to..?? a imam procesor od 1.6ghz,single core,ali sad cu uzet neki dual core...
     
  19. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Na kojoj rezi? S tim procesorom sigurno ne bi.
     
  20. dadooo

    dadooo Novi član

    na rezi 1024/768.. a na medium?? ili low mozda???a da recimo imam dual core 1.6ghz jedna jezgra..??