Serious Sam HD

Discussion in 'Igre i konzole' started by Esh, Jun 27, 2009.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    puno brate :O
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ovo je jos sa 10% popusta :D
     
  3. GW

    GW Moderator

    Hoćemo li onda uzimati ovo?
     
  4. dzeri

    dzeri Aktivista

    Ako se ne varam, ni prvi SS nije kostao vise od 40 maraka u prodaji kad se pojavio, tako da je ova cijena bas bezobrazna. Interesuje me ovaj co-op, ali sam zaboravio kako je islo, da li je jedan igrac bio host, a drugi se prikljucivali, ili je islo preko njihovih servera? Ako su dedicated serveri i za co-op, mozda bih mogao nesto i prelomiti, iako, ponavljam, ovo mi se cini vise kao opcija za one koji nikad nisu igrali SS pa eto sad moze proci sa usminkanom grafikom.

    Je li jos neko narucio?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    24. novembar je naveden kao rls date za pc.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Serious Sam HD je izasao, 20 eura na Steamu, sto je po mom misljenju preskupo, no tu je opcija kupovine preko Eurogamer servisa za 10 funti (~11.1 eura) pa ko je zainteresovan, samo naprijed: https://www.getgamesgo.com. Velicina downloada je oko 1GB.
     
  7. extibo

    extibo Komšija

    Cijena bi zapravo trebala biti $20, medjutim kako su prije nekog vremena izjednacili € i $ za trziste Evrope, kupci iz Evrope placaju nesto vecu cijenu.
     
  8. Esh

    Esh HWB

    To je poznato od ranije. Buduci da je ovo svakako Steam igra, navedena ponuda je fin nacin za ustedu desetak eura.
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako neko proba neka javi utiske i nabaci koji ss u vecoj rezi :D
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo odigrao par faza. Razocarao me malo gameplay jer je nekako sve istrzano (animacije pokreta) iako sve ide iznad 100fpsa. Odmah sam pokrenuo i original keca i sve ide kao po loju u poredjenju sa ovim. Graficki je na nekim mjestima (indoor) gotovo neprimjetna razlika u odnosu na original ali zato na nekim outdoor scenama kao da je druga igra. Sve u svemu ako ste bili fan originala, kao sto sam ja, obavezno probati! Evo "malo" HD ss-a :mrgreen:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  11. Esh

    Esh HWB

     
  12. Moncho

    Moncho Komšija

    mora da se neko sali.

    Izgleda postala je 'moda' prodavati iste igre samo zapakovane u celofan drugacije boje. Izgleda da je su ovi u Valveu ipak prvaci u svemu. Prvi su ponudili l4d2 u drugacijem celofanu nego sto je to bio prvotno zapakovan l4d1 za 'mizernih' 50 uera. Kreno je IW sa svojim cod6 icom ( cod6= cod4 expansion pack), pa sada sada i Croteam sa svojim SS mambo jumbo HD verzijama.


    Sta se desava?
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ovdje je ipak slucaj o nekoliko godina staroj igri.

    Iskreno, volio bih vidjeti neke od klasika, NOLF I&II, MOH:AA, Max Payne, HL, itd. u HD-u. :D
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Predlazem da osnujes studio te da za male pare napravis potrebne modifikacije :)
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Jos malo strpljenja http://www.blackmesasource.com/
    :smt007
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vec dugo se to najavljuje, vise i ne vjerujem. :roll:
     
  17. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jest vala, odkako je izaso source engine.
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma


    za Half-Life ces dobit Black Mesa Project=Half-Life u Source engineu.vjerujem da si cuo za BMP,ako nisi google ce ti pomoci ;)
     
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni nema smisla pravit remake igre koja je izasla prije nekoliko godina. Da se radi o igrama iz osamdesetih, ranih devedesetih pa ae...
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa i vidilo se odmah na screen shotovima, sta ja rekoh na prvoj stranici :mrgreen: