Shift 2: Unleashed

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 17, 2010.

  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa nije engine samo zasluzan za izgled igre. Vjerovatno su usavrsili fiziku auta pa otud i novi engine.
     
  2. immolation

    immolation Novi član

    ma ja sam totalni skeptik sto se ovog tice, iako i ja jedva cekam da izidje(jer nfs uvijek dajem shanshu)... al kad se pogledaju onih par filmica "ingame-a" nekako mi se cini da auta malo pretjerano proklizuju, i nekako izgleda da se prelako upravljaju :p a sto se tice keca men je bio bezveze pravo zbog tog nenormalnog ponasanja auta, a i staze su ultra retardirano uradjene sa onim sranjima u koja se obavezno zabijes ako izletis, pa ono je trebalo da bude trkaca igra a ne karmageddon sta je sa AI-e nepostojeci? a koliko vidim i ovdje forsiraju udaranje. Al valjda se opamete pa ubace dvije celije u "mozak" AI-a da je bar svijestan vozila koja se nalaze na stazi.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Gameplay (za moj ukus prearkadno, prebrzo i nenormalno gicanje auta, kao da im je 50 kg a ne tona i 50 kg):

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    stvarno se previše "cica" tamo-vamo na tom klipu.

    srećom, pa nisam ni prvi shift doveo ni blizu kraja :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni zao pravo, bas sam zelio da se obistine one najave "realnije od Forze i GranTurisma" (ma i da je blizu bilo bi extra), reko da ovaj PC volan iskoristim i za nesta drugo sem F1 2010 :(
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Jos malo gameplaya:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Pa spomenuli su u klipu prije sto si stavio da je promjena kamere sa kokpita na helmet, znaci prati poteze glave vozaca. Vjerovatno odatle toliko trzanje i npr, bas se u drugom fino vidi kod promjene brzine, naprijed-nazad momenat. Nema logike da se auto tako trese, a vozac vala i moze :)
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Svidja mi se sto je okret volana konacno veci od 120 stepeni :D. Bar po tome vuce na simulaciju.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. nFare

    nFare Komšija

    Ovo ima da valja, sav se najezih od zvuka Hajre.
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Novi realism trailer:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  13. RaP

    RaP Komšija

    Kako predobro izgleda , Shift kec je bio dobar ali ovo ce da bude za klasu bolje
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Uf koliko fale ko da ce bit veca simulacija od rFactor-a. I jos ovaj helmet view kao da je sad neka novost, koristi se u igrama jos od prije 5-6 godina pa i vise.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo ne može u istu rečenicu sa Rfactorom i ostalim igrama tog tipa.
     
  16. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    da to je istina, ali je opet odlicno za razliku od ostalih nfs franšiza
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    sta velite na ovo, meni nekako se cini kao da ova auta imaju 300 kg, a ne tonu i kusur:



     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. nFare

    nFare Komšija

    Kao da mi imamo pojma kakav je osjecaj voziti Zondu, to treba Klarksona pitati, uostalom auto ima motor od 7 litara i broji jedva tonu, mos mislit veselja.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovu novu Zondu nije ni Clarkson vozio :)
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Anbv_J8EM_I&feature=player_embedded[/youtube]