Shift 2: Unleashed

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Dec 17, 2010.

  1. immolation

    immolation Novi član

    pa tamo na Game gdije gasis traction control, steering assistance itd... one ostale stvari, ubacili ga gdije namjestas gamepad, koji ja ne koristim pa ne vidi razlog sto bih trebao da tu ulazim, zbog cega su tu stavili ne kontam koja je veza izmedju njih...
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne znam kako vi ali ja se ne mogu navozat ove igre :D Odlicna je u kombinaciji sa G25 i definitivno ima sve odlike jedne simulacije kada se pogase sve asistencije (ni a od arkade). Jedino ne valja igrati sa toliko najavljivanim helmet view-om (ali to sam i ocekivao), ali zato sa bumper kamerom ili jos bolje sa haube razvaljuje. Grafiku sam vec hvalio, ali ne mogu da ne spomenem opet:D. Sa svim na max i AA u driverima na edge detect izgleda bolje od bilo koje voznja danas, ne mogu da se nagledam replay-a poslije odvezene utrke kako dobro izgleda, a nista losije nije ni u toku same voznje. Svaka im cast za ovaj nastavak. Jedino steta sto AI nije malo tezi jer i na naj tezini je spor :).
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    ja cekam kakav mod pa cu je onda nastaviti vozati. Kao sto je bio "Realism mod" za shift keca, duplo je smanjio ono golupo proklizavanje i pri najmanjem skretanju :)
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    cek ba nema toga ko u kecu, bas me odusevio handling. Podesi ff ovako pa probaj.

    [​IMG]

    S tim da je kod mene overall efects na 100% i na 360stepeni rotacija.

    Ingame
    100
    0
    50
    0
    50
    0
    50
    0
    50
    0
    0

    I pogled sa haube :D
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Thx dmr, probam sutra

    A evo i jedan mali mod:

    http://www.virtualr.net/need-for-speed- ... -released/
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    thx vedo za ovaj mod. Da sada je nesto jaci ff efekat i jos je lakse igrati, mada ni prije ovoga nisam imao problema :)
     
  7. Seadboy

    Seadboy Aktivista

    Po mom misljenju, ovo je najbolji NFS do sada.... Ispocetka, malo me je i nervirao sam gameplay (nacin skretanja) , ali nakon predenih 20% igre, mogu reci da je ovo vrhunska igra....
     
  8. irhadkul

    irhadkul Komšija

    U potpunosti se slazem.Na pocetku se i meni tesko bilo navici na ovaj handling,ali kad pogledas u stvarnosti i jeste onakav ulazak u krivinu. Evo sad vozikam golf mk1.Jos malo pa cu otici i ukrasti komsinog,heeh.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Gdje ti ove postavke nadje? :?
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    U igri :) Pod controls, pa odes na advanced cini mi se tamo gdje definises tipke i onda pritisnes i ili k za drugi meni.
     
  11. Esh

    Esh HWB

    Shift 2 Unleashed Legends pack DLC

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Shift 2 na PS3 ne prepoznaje G25/G27, evo fixa:

     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Patch 1.01 http://www.needforspeed.com/downloads

     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Probao sa 570GTX i ide zakucano 60fpsa, sve na max. Zauzece CPUa oko 15%.
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Shift 2: Unleashed dobija dva besplatna DLC-a na PC-u

    Electronic Arts je objavio da će PC igrači Shift 2: Unleasheda 30. juna dobiti dva besplatna DLC-a, po imenu Speedhunters i Legends. Paketi će biti dostupni preko EA-ovog Origin servisa za online distribuciju.

    Speedhunters donosi 14 novih automobila i dva nova moda igranja – Drag (stizanje do finiš-linije za najkraće moguće vrijeme) i Standing Mile (postizanje najveće moguće brzine tokom milje). U ovim modovima vožnje će, u skladu sa simulacijskom prirodom Shifta, biti moguće koristiti samo ručno mijenjanje brzina.

    Legends također daje mogućnost vožnje s 13 novih automobila, te sadrži i pet novih staza: Hockenheim, Silverstone, Monzu, Dijon-Prenois i Rouen-Les-Essarts na živopisnoj francuskoj javnoj cesti.

    Oba ova DLC-a su bila komercijalna za verziju igre za konzole.
    :lol:
     
  16. jeretik

    jeretik Komšija

    Izvor Info.ba