SilkRoad Online - korištenje magije

Discussion in 'Igre i konzole' started by .Dzahdo., Mar 22, 2006.

  1. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Pozdravljam,

    Počeo sam igrati ovu (predobru) igru, dostigao level 12. Eh sada me interesuje pošto koristim luk (strijelu) kako neki mogu neke 'magične' strijele bacati, a u mene su obične (podigao sam na najviši nivo strijelu u skill meniju, digao i ona dva combo poteza strijele [two arrows i 'plava strijela - antidevil] {ne znam tačne nazive}. Pa eto ako ko može da mi pomogne, hvala.

    Pozdrav
     
  2. zilo

    zilo Komšija

    Ja skinuo client.Update-ovao i nakacio se na svaki ponudjeni server.Lag neopisiv.Igra izbrisana sa HDD-a. :)
     
  3. Tenga

    Tenga Aktivista

    Imas magije kad pritisnes "S", onda tamo za Skill Pointe "kupujes" magije i levele za magije koje hoces, imas dva menija, za oruzje i za force, pod oruzjem imas tri podmenija za Sword/Blade, Spear/Glavie i Bow, ja mislim da se za bow zove Pacheon, ali nisam siguran, al nemozes promasiti ima ikonica luka pored.

    Od Force magija predlazem da "nabijas" ice magiju jer je ona najkorisnija za Archere.

    Na GA ima dosta manijaka pa ti i oni to detaljno mogu objasniti.
     
  4. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Samo podignes i fire ili cold mastery skillove i eto ti...

    btw. igra s obzirom da je besplatna nije losa no dosao sam do lvl 25 i nema teorije da je vise igram, mislim hej, sjete li se oni da smo i mi obicni ljudi zeljni zabave a ne da ganjam jednu muhu 1000 puta...

    Moj savjet ti je okani se te igre em sto ti je sad lag povelik, sto je vec pocelo sa item mall-om (kupujes neke iteme, za sad uglavnom samo scrollove, petove pravom lovom). Uzmi GW, nemas mjesecnu pretplatu ali ces bar uzivati do kraja.

    Pozz
     
  5. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Aha, a u gamelandu je Guild Wars 60 KM. Valja li čemu GW? Je li slabija ili bolja od SilkRoada po mogućnostima (nekako mi je tanak HUD u GW prema screenshotovima) :roll: i ima li gdje još osim gamelanda uzeti GW? :smt028
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    Ma kakav Silkroad.

    GW je bolji milion puta.GW ima bolju grafiku i od WoW-a i ima najbolji PvP.Mana mu je sto je linearan dosta.Ima pokoji bug,ali veoma zarazan,igriv i ne placas mjesecnu pretplatu.Cini mi se da je na gamespotu dobio 9/10.

    Ne moras kupovati to od 60 KM.
    Igru skini sa neta,a nabavi original account za 15 KM.Ima raje da prodaje.;)

    Imao sam ja tih accounta prije,ali nestalo. :p
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ne mozes GW i SRO porediti, ne ide nikako, nije humano :)

    Moj savjet je da odmah pocnes sa GW, ustvari nemoj odmah. Sacekaj 28. april, kupi GW: Factions i uzivaj.

    Btw. treba li nekome 4 dana dzabe Factions-a? Event pocinje sutra, traje do pon. Ko hoce mogu mu poslati pozivnicu, uslov je da mora skinuti klijent s neta...
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Mogu li ja to dobiti? :)
     
  9. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Naravno, samo mi daj e-mail na koji cu ti poslati ;)
     
  10. zilo

    zilo Komšija

  11. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Poslana pozivnica, otvori mail i vidjet ces kod. Sa njim kreiraj account kada skines klijent sa http://www.guildwars.com . Uzivaj,

    Pozdrav
     
  12. zilo

    zilo Komšija

    E'o sve je uradjeno.

    Hvala puno.

    Samo da te pitam.Nisam u toku.Kad izadje ovaj Factions,moram li imati account na obicnom Guildu?Posto mi je ukinut acc pa sad ne znam,dal trebam novi nabavit...
     
  13. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ne trebas. Moci ces igrati Factions, njegov svijet...ali ne i onaj iz prvog dijela. A ako imas oba dijela mozes sa brodom putovati iz gw 1 svijeta u gw:f svijet i obrnuto. Tj. ako sad imas npr. u gw mozes otici u svijet gw:factionsa i tamo raditi nove misije questove itd.

    U globalu, ne treba ti :)
     
  14. zilo

    zilo Komšija

    Hvala ti...

    Sminka je Factions.Ona nova bica,mapa...

    Jedva cekam da izadje...
     
  15. NeXs

    NeXs Novi član

    zna li se kol'ko ce kostati factions?
    i jel oblicni gw preduslov?
     
  16. Lamagician

    Lamagician Komšija

    obicni gw nije preduslov.

    na njemackim site-ovima je cijena 39 eura za factions.
     
  17. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    http://www.conqueronline.com <-- navalite narode!
    Igram je vec 8 mjeseci. ima raje koji je igraju ck 3 god. Grafika je malo bolaj od Diabla. Igra je igriva, jaka zajednica... a o trgovini da ne pricam... ko i nije trgovac u sebi ce negdje u dubinam otkriti svercerski duh :)

    trenutno sam 77 lvl Warrior, a ima 130lvl-a, nakon toga ide reborn... samo sto dalje napredujete lvl je sve teze podici. Ako tko htjedne uletjeti nek ide na Server Galaxies, Venus.

    Terenutni (bh igraci) na tom serveru Ensarija, Ensary, Mirso, el-Fatih, Lilitu, Pekmez, Alimen...

    Cekamo vas ;)

    EDIT: Za one koji su željni akcije (ne znam kako su ovu igricu svrstali medju MMORPG) neka pogledaju ovaj naslov: http://www.blitz1941.com. Najurivanje i napucavanje tenkvoima. Nakon 4 lvl se već borite protiv drugih igrača a ne protiv NPC-a i AI tenkova. Fazon igre je dominacija nad mapom kao kod Battlefield-a.