Situacija....

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by sarajevo_ba, Nov 28, 2004.

  1. hajde

    hajde Novi član

    Pozdrav syss!

    Da Links je firma na koju se barem u Hrvata :) lijepo ogledat , iako da spomenem kako je negativno poceo ovaj topic , da niti oni nemaju uvijek sve na lageru (ili se bar nadam da bih mogao udarati ostale i sa tom cinjenicom :D ) , hvala na finim prjedlozima , za pocetak ici cemo sa forumom , sto se tice nagradnih igra sto si spomenuo u svom postu ice ce i to , popuste stalni kupci vec imaju doduse nepratimo ko je kada koliko kupio pa da dajemo popuste na osnovu toga nego vise idemo na ono "ja sam vas stalni kupac ima li kakvog rabata" hajmo reci u 90% slucajeva ga i odobrimo koliko je u nasoj moci.
    Inace velike se promijene desavaju koje bi trebale i nama i kupcima dosta toga novog i lakseg donijeti , do polovine ovog mjeseca bi trebalo da se sve sredi , a od tad ili ce biti pravo dobro ili nece valjati nista , uskoro bi trebali napasti i dalje od sarajeva , pa .... kazem vidjecemo sve na sta ce ispasti.
    Inace "naletim" na hardwarebase kao i na forum pa sam cesto citao i tvoje postove koji su u vecini pozitivni (nemislim na Plus nego inace o znanju hardwara :) )
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    za početak puno hvala na pohvalama, trudim se :wink:

    istina je da u linksu nemaju neke stvari na lageru istog trena, ali imaju stvarno široku ponudu proizvoda, pa prilikom sklapljanja uvijek neke kompromise nađem u cilju što bržeg preuzimanja kompa (mislim dok kupujem za nekog).

    ma sad nagradne igri i to više-manje... uglavnom vjerujem da vi kao trgovci (naravno da mislim na Vi, ali stalno pišem malim slovima.... nhf), totalno razumijete kakav efekt ima dobra stara nagradnjača i kakav svojevrsni hype pokreće, pogotovo među manjom skupinom kao što je forum.

    mislim naravno da ste vi zadnja riječ u cijelom tom konceptu, ali eto samo sam htio iznijet neka svoja stajališta i iskustva svega toga, koja su se pokazala jako pozitivnima.
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    ljudi zamislite situaciju u gradu bez plusa ni pase nebih mogao kupit a o ostalom i da negovorim
    P+L+U+S
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  5. hajde

    hajde Novi član

  6. Sleeper

    Sleeper Komšija

  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nesto mi puno stvari koje su neraspolozive. :mrgreen:
     
  8. Sleeper

    Sleeper Komšija

    e moro si odma kukat! :wink: :p
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    momci samo naprijed hajde ba!
     
  10. hajde

    hajde Novi član

    hvala hvala i hocemo naprijed , a znam i da ovi negativni komentari nisu zlonamjerni , mozda vise iz jednostavne zelje da nabavi dobar hardwer po zelji , i naravno iz razocarenja sto to ni/je/su usp/io/jeli ,sto shvatam , i naravno slicno bi se osjecao, mozda uz vise razumjevanja, ali evo i jos jedno obecanje u slijedecem vremenu ima da se bacimo da sto vise hardwera bude i na lageru, ipak smo bili u proslim mjesecima pod pritiskom ; stranica , novi prostori magacina , novi izgled same prodavnice ... pa se malo i zakazalo , pokusamo to sve ispraviti. Pozitivno valjda. :D
     
  11. Sleeper

    Sleeper Komšija

    nek mi imamo prvi online ITS a ostalo cemo malo po malo......
    ..bolje polako nego nikako 8)
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ma naravno. dabogda vam firma imala i prostora i hardvera ko http://www.compusa.com E jos kad bi uvozili konzole i igre za njih bili bi fakat nedostizni.
     
  13. djambo

    djambo Aktivista

    sta se zalite,moja situacija kupovine grafe katastrofa.Htjeo sam uzet Club 3D X800XT PE koju dobavlja Hg Spot a ovi i neznaju za nju a dali su na testiranje Vidi casopisu odakle sam i saznao za nju.Naravno nisam ju nasao u cijeloj Hrvatskoj i nabava je nemoguca.Kad sam se odlucio za drugu moram cekat 3 tjedna za grafu od 3500kn (500 eura),placanje naravno unaprijed.
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    pa ak te hg-spot traži pare unaprijed, lijepo ih stjeraj u pm... ja sam se već odavno odreko hg-spota jer su lopine i smradovi.
     
  15. Shenron

    Shenron Komšija

    Hehe... :D ... znam jednog sto radi u Hg-u...kaze da ima kretena al ima i dobih ljudi :mrgreen:
     
  16. syss

    syss Veteran foruma

    u zagrebačkoj poslovnici nema... prodavači u pravom smislu riječi... pa čovjek pred mojim očima nagovara mladi bračni par koji nema pojma, da ima za ovo (prošlo) ljeto obavezno treba fotić od 5mpix, sa minimalno 512mb karticom, ali optimum je giga. ljudi kupili... pa pljujem mu u lice.
     
  17. Sleeper

    Sleeper Komšija

    bastard :evil:
     
  18. syss

    syss Veteran foruma

    ma totalni kreteni... čuo sam da im isporuka robe sa skladišta do izdavanja ide po nekoj kliznoj traci na čijem kraju je neka skretnica... nešto ko u dućanima. uglavnom sad si ti zamisli kako ti disk ugodno putuje po toj traci i na kraju fino udari. evo neki dan frendu za poklon kupili quadro dvd pošto je birc otvorio... došli u birc dvd ne radi. i neće i neće... maznuo ja njega rukom par puta kad ono već skoro mjesec dana svaki dan svira... mislim nije uređaj defektan ako radi po cijele dane, nego je rukovanje bilo jako upitno. po mišljenju potrošača hrvatske hg-spot je 2. ili 3. na "crnoj listi"... šta više reći.
     
  19. djambo

    djambo Aktivista

    u hg spotu nikad nisam nista uzo upravo zato sto nemaju ni fucking misa od 200 kn na lageru pa sam odusto a u ve-milu sam narucivao 6800 kojeg nisu imali i moram cekat to shvacam ali zasto traze lovu unaprijed a proizvoda nema u drzavi inace ne zele narucivat na kraju sam odusto i cekam bolje vrijeme
     
  20. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ne fali ti nista ni toj 9800pro :roll: